Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 90 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow prawa zwierząt, valczący veganie, variaci, co głup
Thursday 01 October 2020 22:02:29.30.
migawki
 

Księga Rodzaju 1:27 - I stworzył Bóg człowieka na obraz swój, na obraz Boży stworzył go, mężczyzną i niewiastą stworzył ich.

Genesis 5:2 - Mężczyzną i niewiastą stworzył ich, i błogosławił im, i nadał imię Adam w dzień w którym zostali stworzeni.

Mateusz 19:4 - A On odpowiadając rzekł im: Nie czytaliście, że „Ten który stworzył człowieka na początku, mężczyzną i niewiastą stworzył ich”. I rzekł: dlatego opuści człowiek ojca i matkę, i złączy się z żoną swoją i będą dwoje w jednym ciele. A tak już nie są dwoje, ale jedno ciało. Co więc Bóg złączył, człowiek niech nie rozłącza.

Marek 10:6 - Ale od początku stworzenia „mężczyzną i niewiastą uczynił ich Bóg”.

 
W Y S Z U K I W A R K A
prawa zwierząt, valczący veganie, variaci, co głupsi klimatyści
 Wariat na swobodzie największą klęską jest w przyrodzie.
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji Autor Odsłony
26.04.2020. "Syntetyczne mięso" - nowy wielki biznes Billa Gatesa i Muska Bill Gates i Musk 1726
22.01.2020. Greenpeace dołączony przez brytyjskie służby do listy ruchów ekstremistycznych i terrorystycznych Counter Terrorism Policing 4570
14.01.2020. Wariatka, ale groźna: Tokarczuk chce wpisania do konstytucji praw zwierząt  "osób nieludzkich" Olga Tokarczuk 1372
 
«« start « poprz. 1 nast. » koniec »»
Pozycje :: 1 - 3 z 3
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.