Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 84 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Kultura II arrow Stanisław Barańczak a łobuzy popierające Ewę Wójciak, dyrektor
Friday 18 September 2020 09:11:01.30.
migawki
 

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Stanisław Barańczak a łobuzy popierające Ewę Wójciak, dyrektor Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Musierowicz   
30.07.2013.

Stanisław Barańczak a łobuzy popierające Ewę Wójciak, dyrektor

 

 

Stanisław Barańczak nie podpisał listu 200 sygnatariuszy popierających Ewę Wójciak. Wykorzystano jego chorobę i dopisano go bez jego woli - informuje siostra poety.

 

18 lipca, nie-podpisal-listu-200

 

Jak informuje Małgorzata Musierowicz, siostra poety, Stanisław Barańczak nie podpisał listu 200 intelektualistów popierającego Ewę Wójciak, dyrektor Teatru Dnia Ósmego. Dopisano go, bez jego wiedzy i zgody, wykorzystując jego chorobę.

 

Tego rodzaju postępowanie jest wyjątkowo haniebne. Narażanie na szwank czyjegoś dobrego imienia, na dodatek w sytuacji, kiedy z powodu złego stanu zdrowia nie może on nawet zaprotestować, jest niewątpliwym skandalem. Trudno jednak oczekiwać zachowywania wysokich standardów od autorów listy poparcia dla Ewy Wójciak, która w najbardziej wulgarnym stylu obraziła Ojca Świętego.

 

wojciak-wulgarnie-zelzyla-papieza

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.