Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 69 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Chiny, Daleki Wschód arrow Wietnamska policja atakuje katolików
Thursday 01 October 2020 13:55:43.30.
migawki
 

 Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

                                                                          ================================

                                                                                    Żorżeta go home, paskudo !

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wietnamska policja atakuje katolików Drukuj Email
Wpisał: pch24   
09.08.2013.

Wietnamska policja atakuje katolików

 

2013-08-09 policja-atakuje

Po raz kolejny komunistyczne władze użyły policji w celu rozpędzenia protestujących katolików. Tym razem do zajść doszło przed katedrą w Sajgonie.

Wietnamscy katolicy modlili się w intencji pozytywnego rozwiązania konfliktu terytorialnego między mieszkańcami prowincji południowo-wschodniej i południowo-zachodniej a władzami komunistycznymi. Służby porządkowe bez żadnego powodu zaatakowały zebranych. Wielu Wietnamczyków zostało rannych, w szpitalach otrzymali pomoc lekarską.

W ostatnim czasie władze uderzyły także w blogerów i opozycjonistów. Usłyszeli oni wyjątkowo surowe wyroki 3, 13 i 18 lat więzienia. Za kraty trafili także katoliccy studenci, którzy rozdawali ulotki wzywające do zmiany systemu politycznego.

 FLC

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.