Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 110 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow kultura arrow Miasto to my! Tłum ujmuje się za grajkiem
Sunday 25 October 2020 11:38:08.30.
migawki
 

25.10.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Miasto to my! Tłum ujmuje się za grajkiem Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
23.08.2013.

 

 Miasto to my! Tłum ujmuje się za grajkiem

 

Hitem YouTube stał się filmik ze strażnikami miejskimi z Sopotu w roli głównej. Funkcjonariusze starają się usunąć grajka z Monciaka. Chłopak nie ma pozwolenia, ale ujmuje się za nim tłum. – Wszyscy chcą, żeby grał! Miasto to my! – skandują i zwracają się do strażników: – Wypier…

Grałem na Monciaku w Sopocie – relacjonuje Artem Furman na Facebooku. – Podszedł chamski strażnik i powiedział, cytuję, “zwijać się”. Miasto sobie nie życzy, żeby pan tu stał.
 Tłum się unosi: – Ale kto to miasto?! Ludzie! A ludzie to my!

Ludzie skandują: Zagraj nam! Zagraj nam! Za chwilę pojawiają się ostrzejsze okrzyki: – Złodzieje! Złodzieje! Aż pada: – Wypier…! Wypier…

Co sądzicie? Czy tłum słusznie ujął się za grajkiem?

 

zobacz to tu:    http://wirtualnapolonia.com/2013/08/22/miasto-to-my-tlum-ujmuje-sie-za-grajkiem/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.