Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 89 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 13 -II arrow Klub pedofilski ma prawo...; W Niemczech szerzy się zoofilia...; APOKALIPSA
Tuesday 01 December 2020 15:05:00.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Klub pedofilski ma prawo...; W Niemczech szerzy się zoofilia...; APOKALIPSA Drukuj Email
Wpisał: szatan   
27.08.2013.

Klub pedofilski ma prawo...; W Niemczech szerzy się zoofilia...;   APOKALIPSA

 

HOLANDIA: Sąd orzekł – Klub pedofilski ma prawo do istnienia

 

W Holandii, Sąd Apelacyjny orzekł, że nie można zakazać działalności fundacji, która promuje pedofilię. W 2012 r. Sąd Cywilny w Assen nakazał rozwiązanie fundacji “StitchingMartijn”, stwierdzając że oferuje ona kontakty seksualne między dorosłymi i dziećmi które są sprzeczne z normami i wartościami społeczeństwa holenderskiego.

Teraz jednak wyrok sądu pierwszej instancji  uchylił ten wyrok. Dla sędziów, teksty i zdjęcia na stronie internetowej fundacji nie naruszają prawa. Sąd stwierdził że fakt, iż niektórzy członkowie klubu zostali skazani za przestępstwa seksualne, nie powinien być łączony z pracą samej Fundacji.

Źródło: http://www.radicicristiane.it/notizia.php/id/377/OLANDA:-Club-pedofilo-ha-diritto-di-esistere

 -----------------

W Niemczech szerzy się zoofilia

Obrońcy zwierząt alarmują, że w Niemczech szerzy się „nowy styl życia”, polegający na wykorzystywaniu seksualnym zwierząt. Liczba kontaktów zoofilskich wzrasta w zawrotnym tempie. Zoofilia od 1969 r. jest za Odrą dozwolona. Zakazane jest jedynie propagowanie materiałów pornograficznych ze zwierzętami. Rząd od roku przygotowuje nową ustawę.

O nowym, „modnym stylu życia” poinformowała niedawno Madeleine Martin na łamach „Frankfurter Rundschau”. Przywołała przypadek rolnika z regionu Gross-Gerau w południowo- zachodnich Niemczech, któremu udowodniono wykorzystywanie seksualne… stada owiec.

Martin twierdzi, że w całym kraju tworzy się coś w rodzaju „domów publicznych”, do których mogą przybywać zoofile. Ubolewa, że władza bagatelizuje tą sprawę. Dziennikarka zaapelowała do rządu by kategorycznie zakazał tego typu kontaktów w całym kraju.

W listopadzie ubiegłego roku – w związku z gwałtownym wzrostem liczby przypadków aktów zoofilskich – przedstawiciele rządu zapowiadali uchwalenie ustawy, zakazującej wykorzystywania zwierząt.

Parlament rozpoczął już debatę w kwestii zmiany ustawy o ochronie zwierząt. Komisja rolnictwa rekomenduje, by za tego typu przestępstwa karać jedyne grzywnami.

Zoofile z organizacji ZETA już zapowiadają, że zaskarżą przyszłą ustawę.

Wg obrońców zwierząt, w Niemczech istnieją nawet „erotyczne zoo”. Zoofilia przestała być przestępstwem w Niemczech w 1969 r.

http://www.pch24.pl/w-niemczech-szerzy-sie-zoofilia-,16129,i.html

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.