Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 98 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow SZCZEPIENIA przeciw zdrowiu II arrow Polskie króliki doświadczalne: rzekoma szczepionka przeciwko rakowi
Thursday 16 September 2021 23:47:23.40.
migawki

Sobota:  Publiczny Różaniec o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją. Pod Min. "Zdrowia".

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas zalać w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Polskie króliki doświadczalne: rzekoma szczepionka przeciwko rakowi Drukuj Email
Wpisał: dr Jerzy Jaśkowski   
27.08.2013.

Polskie króliki doświadczalne: rzekoma szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy

 


...jedyną udowodnioną przyczyną raka szyjki macicy jest częsta zmienność partnerów seksualnych

 

Medycyna strachu cd.cz.3

dr Jerzy Jaśkowski


“Główną jeżeli nie jedyną, przyczyną monstrualnego wzrostu raka są szczepienia”


Dr Robert Bell Międzynar. Towarzystwo Badań nad Rakiem w British Cancer Hospital.
Nawet zwykle tak usłużne dla przemysłu Ministerstwo Zdrowia, podaje cyt.:
“Jednocześnie uprzejmie informuję, że Rada Konsultacyjna Agencji Oceny Technologii Medycznych zarekomendowała NIEFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW PUBLICZNYCH SZCZEPIEŃ PRZECIWKO BRODAWCZAKOWI LUDZKIEMU HPV SILIGARD I CERVARIX. Powyższe wynika z faktu, że szczepionki przeciwko HPV są skuteczne w zapobieganiu infekcji HPV (w ok. 20% - jj) o odpowiednim do szczepienia serotypie, ale brak jest obecnie wiarygodnych danych na temat ich wpływu na zachorowalność i śmiertelność z powodu raka szyjki macicy
Ministerstwo Zdrowia z 17.02.2010.

I mamy poważny problem. Jeżeli ze środków publicznych nie można finansować szczepień przeciwko HPV to na jakiej podstawie samorządy wydają miliony na te szczepienia?


Dane zebrane przez Sanevax udowadniają, że szczepionka Gardasil alias Silgard jest odpowiedzialna za 29 003 ciężkich powikłań oraz co najmniej 130 zgonów.


Czyżby poszczególni burmistrze i radni, rozmaitego rodzaju władcy powiatowi i gminni uważali, że budżety gmin to ich prywatne źródła dochodów, z których co prawda muszą się trochę podzielić z mieszkańcami budując np. ścieżki rowerowe, czy stadiony, ale zawsze to oni mogą robić z tymi pieniędzmi co chcą?

Po drugie wykazano jasno, że nie ma żadnych dowodów na skuteczność Gardasilu alias Siligardu w zapobieganiu czemukolwiek.

Wiadomo, że same przeciwciała utrzymują się tylko przez okres ok. 5 lat. Czyli jeżeli zaszczepi się dzieci 12-14 letnie to zanim wejdą w wiek “seksualny” to i tak już wszelkie, nawet hipotetyczne ślady odporności znikną. A po drugie żadne dziecko nie otrzymuje od instytucji szczepiącej zaświadczenia o szczepieniu. Powoduje to, że za ok 30 lat( okres inkubacji raka) nikt i tak nie będzie mógł stwierdzić, czy szczepionka była skuteczna czy też nie. Ale pieniądze zniknęły w odpowiednich kieszeniach już dzisiaj.

Najciekawsze z tego wszystkiego jest to, że podano oficjalnie, iż skuteczność szczepionek dla dzieci w wieku 9-15 lat nie była w ogóle badana. Czyli nawet teoretycznie (ponieważ praktycznie to będziemy mogli stwierdzić za 30 lat) nie zbadano skuteczności tych preparatów. Nawet główny ekspert tej szczepionki dr D. Harper podaje, że badała tylko i wyłącznie skuteczność tej szczepionki na zakażenia wirusem u osobników w wieku od 16 do 25 lat. W ogóle nie testowała skuteczności w zapobieganiu rakowi szyjki macicy.


W skryptach z ginekologii i położnictwa podaje się, że jedyną udowodnioną przyczyną raka szyjki macicy jest częsta zmienność partnerów seksualnych.
To na jakiej podstawie wprowadza się te szczepienia dla dzieci w wieku szkolnym, kiedy wiadomo, że po 5 latach i tak przeciwciała zanikają???

Przecież to jest czysty [no, BRUDNY !! md] eksperyment, a dzieci traktuje się jak króliki doświadczalne. I to w dodatku eksperyment przeprowadzanym za darmo dla firm.http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_smiertelny,p1975437484
Clin Rheumatol.
2013 Apr 28.
Am J Reprod Immunol. 2013 Jul 31. doi: 10.1111/aji.12151.
http://kefir2010.wordpress.com/2012/12/22/szczepionka-hpv-nowe-fakty/
http://kefir2010.wordpress.com/2012/08/24/szczepienie-przeciw-hpv-silgard-gardasil-mroczne-tajemnice-korporacji/
http://szczepieniahpv.wordpress.com/spis-tresci/
Am J Reprod Immunol.
2013 Jul 31. doi: 10.1111/aji.12151.
http://vactruth.com/2013/08/10/hpv-vaccines-can-kill/
Vaccine. 2012 Nov 20;30 Suppl 5:F1-11. doi: 10.1016/j.
http://www.polishclub.org/2012/10/13/dr-jerzy-jaskowski-kongres-wakcynologw-czy-spotkanie-handlowcw-argument-sily-czy-sila-argumentw-pogrobowcy-nauki-czesc-ii/
http://casereports.bmj.com/content/2012/bcr-2012-006879.abstract
http://www.polishclub.org/2012/10/12/dr-jerzy-jaskowski-kongres-wakcynologw-czy-spotkanie-handlowcw-argument-sily-czy-sila-argumentw-pogrobowcy-nauki-czesc-i/
http://www.polishclub.org/2012/09/27/dr-jerzy-jaśkowski-stawiam-na-tolka-banana-wirusa-zachodniego-nilu-pranie-mzgu-samorzadowcom-czesc-i/
http://www.prisonplanet.pl/multimedia/toksyczne_szczepienia,p852895001
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/poufne_dokumenty_wskazuja,p713192733
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/dlaczego_sejmowa_komisja,p1573806977
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/lekarze_ostrzegaja,p1233215582
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/wakcynolog_merck,p898051882
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/wspolczesna_medycyna,p623665859
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=5626&Itemid=53
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=2596&Itemid=53

PS.1.  W związku ze zlikwidowaniem polskich czasopism medycznych w ostatniej dekadzie,  wszelkie informacje do PT Kolegów lekarzy można przekazywać tylko i wyłącznie drogą internetowa. Stąd ta praca  w tym miejscu.

PS.2  Jak rozpoznać niepolskie czasopisma? W Polsce - obszarze cywilizacji łacińskiej istnieje personalizm, zawsze oceniamy, kto konkretnie to zrobił. Natomiast cywilizacje azjatyckie posługują się pojęciem stada - zbiorowości. W praktyce to wygląda tak. gazety niepolskie: Polacy chcą to czy tamto, Polacy mówią.
gazety polskie: Kowalski chce to czy tamto, Kowalski powiedział.
Proste?!!
PS.3 Należy zapamiętywać nazwiska dilerów. Już za kilka lat nawet sędziowie, na skutek rodzinnych powikłań zmienią zdania i zaczną przyznawać odszkodowania, tak jak to się dzieje w innych krajach. Lepiej się zabezpieczyć i zbierać dokumenty.
PS. 4 Ciekawe kogo moje prace tak bulwersują, że jak mi podali Czytelnicy powstałą już kolejna strona “krytykująca je”. Przecież utrzymanie strony kosztuje, ktoś opłaca “człowieka”, opłaca abonament?

Rozpowszechnianie wszelkimi możliwymi sposobami jak najbardziej wskazane i zalecane.
kontakt: jjaskow@o2.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.