Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 72 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "Starsi bracia" ? 13 arrow Prezydent Lech Kaczyński - wypowiedź w Izraelu, nie ujawniana w Polsce
Thursday 28 May 2020 14:26:53.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Prezydent Lech Kaczyński - wypowiedź w Izraelu, nie ujawniana w Polsce Drukuj Email
Wpisał: Lech Kaczyński   
31.08.2013.

Prezydent Lech Kaczyński - wypowiedź w Izraelu, nie ujawniana w Polsce

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=x9o9m08F5AE

 

Prezydent Lech Kaczyński - Zdrada państwa i Narodu Polskiego - mason , kryptosyjonista w Izraelu ..

 

Przesłano 21 lis 2011

Prezydent Lech Kaczyński zdradził żydom w Izraelu, że Wojsko Polskie przebywa w Iraku i Libanie ze względu na interesy żydów z Izraela i wszystko jedno, kto w Polsce wygra wybory, bo i tak Wojsko Polskie będzie nadal stało na straży syjonistycznych interesów.
Taka jest istota tzw. demokracji w Polsce - Rzeczpospolita Polska ma służyć żydowskim interesom. Taki system władzy jest żydokracją.

=========================

Oto posłanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego - do członków loży masońskiej, niedawno reaktywowanej w Warszawie, loży żydowskiej B'nai B'rith wygłoszone przez minister Ewę Junczyk-Ziomecką - [Warszawa, 9 września 2007 r.]:
http://www.polskapartianarodowa.org/i...

[W "Wydarzeniach prasowych" zamieszczanych na oficjalnej stronie Prezydenta RP nie znalazła się informacja o spotkaniu minister Ewy Junczyk-Ziomeckiej ani tekst posłania.]

Dokumenty rejestracji sądowej loży B'nai B'rith w Polsce:
http://www.polskapartianarodowa.org/i...

Powrót B'nai B'rith do Polski: http://www.polskapartianarodowa.org/i...B'NAI B'RITH OTWIERA NOWĄ LOŻĘ W WARSZAWIE: http://www.polskapartianarodowa.org/i...

W Polsce, która prowadzi wojny na świecie w interesie Izraela, a Lech Kaczyński powiedział o tym otwarcie w Jerozolimie do żydów, ministrami zostało dwóch obywateli brytyjskich: Sikorski i Rostowski. Sikorski kandydując na stanowisko prezydenta RP ujawnił, że wysłał mail do brytyjskiego ministerstwa, w którym zgłosił, czy też wyraził zamiar zrzeczenia się obywatelstwa brytyjskiego. Nikt nie starał się uzyskać w Londynie potwierdzenia, żaden dziennikarz ani polityk nie szukał odpowiedzi, czy Sikorski dopełnił wszystkie formalności i czy rząd brytyjski pozbył się go z rejestru obywateli.
Rostowski także został mianowany ministrem w rządzie RP jako żyd i obywatel brytyjski a rozgłasza publicznie ukrytą wiedzę o wojnie, która ma być sprowadzona na uśpione w pokoju Narody Europy, żeby wprowadzić Nowy Porządek Swiata. Ten zaś zniesie dotychczasową niesprawiedliwość, jak zniósł Gierek rubrykę narodowość w paszportach, i nie będzie już kryptosyjonizmu, bo nie będzie już potrzeby ukrywać się przed goim.
A brytyjski żyd Rostowski używający w Polsce imienia Jacek, choć w brytyjskiej metryce wpisane ma dwa inne imiona, jest po prostu prekursorem tej Mesjańskiej Przyszłości Narodu, który Talmud uznaje za jedyny Naród na świecie, gdyż reszta dla Chazara i kabalisty z czerwoną opaską na ramieniu to tylko bydło, które trzeba namówić co parę lat do tego, żeby poszło do urny wybrać sobie kapo i blokowego w systemie zniewolenia Narodu Polskiego.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.