Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 31 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow resorty siłowe a "prawo" 13 arrow PO wie, że jeśli przegra to część jej liderów trafi do więzienia
Sunday 05 July 2020 09:35:12.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
PO wie, że jeśli przegra to część jej liderów trafi do więzienia Drukuj Email
Wpisał: Uważam Rze   
02.09.2013.

Rząd Tuska idzie na wojnę ze społeczeństwem

 

PO wie, że jeśli przegra to część jej liderów trafi do więzienia

Więcej w tygodniku Uważam Rze  www.uwazamrze.pl

 

Rząd prowokuje wybuch niezadowolenia społecznego, aby ograniczyć prawa obywatelskie - twierdzą publicyści „Uważam Rze"

Platforma Obywatelska systematycznie ogranicza prawa obywatelskie. Robi to pod przykrywką różnego rodzaju zagrożeń. Dopalacze, hazard, a przede wszystkim faszyzm i kibolizm. Wszystkie dotychczasowe „wybryki" owocujące podnoszeniem tematu ograniczenia praw obywatelskich wyglądają na ustawki inspirowane przez rząd. Po ubiegłorocznym Marszu Niepodległości w Warszawie w internecie opublikowano zdjęcia policjantów, którzy maszerują przy pochodzie i prowokują demonstrantów. Opanowanie organizatorów i sprawne siły porządkowe zapobiegły tragedii, do której by doszło, gdyby demonstranci odpowiedzieli na prowokacje policji.

        Do tego należy dodać ograniczenia wolności zgromadzeń i plany likwidacji referendów, tak aby de facto uniemożliwić odwoływanie władz lokalnych. Zielone światło, które dano narodowcom, przyjmując jednocześnie organizacje lewackiego szczytu klimatycznego 11 listopada. Jednocześnie uchwalono prawo umożliwiające wsparcie policji przez wojsko, a jeśli to nic nie da, to przez siły międzynarodowe.

Na koniec najważniejsze czyli przymiarki do wywoływanie kryzysu, aby móc np. zablokować wybory parlamentarne, które w świetle "zagrożenia faszyzmem" przyjęte mogą zostać ze zrozumieniem przez spora część społeczeństwa i szerokie elity europejskie. PO wie, że jeśli przegra to część jej liderów trafi do więzienia. Jarosław Kaczyński ponoć ułożył własną talię kart, na, której rolę asa pik w talii kart (na wzór tej, którą z podobiznami irackich zbrodniarzy wykonali Amerykanie) powierzył bynajmniej nie Donaldowi Tuskowi, ale szefowi jego kancelarii Tomaszowi Arabskiemu, który negocjował z Rosjanami, nieformalnie, szczegóły wizyty Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku w 2010 r. Arabski przezornie zamienił swój krajowy stołek, na posadę ambasadora w Hiszpanii.

Tusk i jego otocznie przez cztery lata byli genialnymi (?? md) socjotechnikami *). Z żenującego, pełzającego, wzrostu gospodarczego na poziomie błędu statystycznego (1 proc.) uczyniono boom gospodarczy nazywając Polskę „zieloną wyspą”. 

=====================

*)

maurycy komentuje:
Oni wcale nie byli geniuszami socjotechniki ! To wszystko dzieki bandyckiej odrazajacej i iscie hitlerowskiej propagandzie uprawianej przez komunistycznych bandytow ktorzy przejeli srodki przekazu. Ten TVN to przeciez komunistyczni bandyci z wojskowej bezpieki. Ci bandyci siedza tez ewidentnie w TVP Info wyjatkowo plugawei i obelzywej szczekaczce. TYP to tez ich szczekaczka. Dzieki poparciu bandytow medialnych ciagle maja sie dobrze !

=============

 

Wystarczyło żeby policja reagowała natychmiast na pierwsze oznaki niesubordynacji pojedynczych kibiców żeby ubić zamieszki w zarodku. Tymczasem podobnie jak w wypadku ostatniej zadymy na plaży w Gdyni czeka się aż sytuacja będzie nie do opanowania żeby moc następnie wygłaszać hasła przykręcania śruby i… przykręcać śrubę.

        Po 1989 roku takich prowokacji polskie tajne służby przeprowadzały kilkadziesiąt. Nawet gdy kończyły się fiaskiem i publicznie obnażano ich mechanizm, nikt nie ponosił konsekwencji. Dlatego dziś prowokatorzy Tuska z tajnych służb są pewni bezkarności.

Zmieniony ( 02.09.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.