Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 13 -II arrow Opera o zboczeńcu...
Friday 22 January 2021 03:46:01.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Opera o zboczeńcu... Drukuj Email
Wpisał: Stefaniuk   
13.09.2013.

Opera o zboczeńcu...

 

wPolityce.pl: Z województwem mazowieckim dzieje się fatalnie, jeśli chodzi o finanse, nie ma na zapłacenie "janosikowego", a jak podaje "Gazeta Wyborcza" jedna z instytucji podległych marszałkowi Struzikowi, Warszawska Opera Kameralna zamierza wystawić sztukę o transseksualistce Annie Grodzkiej. Libretto ma napisać dziennikarz GW Piotr Pacewicz. Nie wiadomo, ile to ma kosztować, ale czy nie uważa pan, że w obecnej sytuacji to wydatek niestosowny, że to w ogóle pewna niestosowność?

Franciszek Stefaniuk, poseł PSL: Nie wiem, czy kultura polska opiera się na takiej właśnie wrażliwości... Trudno mi dyskutować na temat, którego nie znam osobiście. Jeśli ..[----]

[I bla-bla, i te pe...

Brrr, idę wyrzygać.. ]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.