Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow O WSI i po WSI 13 arrow Tomasz Turowski vel Agent Orson jedzie do Moskwy
Friday 30 October 2020 02:34:32.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Tomasz Turowski vel Agent Orson jedzie do Moskwy Drukuj Email
Wpisał: Warszawska Gazeta   
14.09.2013.

Tomasz Turowski vel Agent „Orson” jedzie do Moskwy

 

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia 2013-09-13

 

„Jak ustaliła „Warszawska Gazeta” (a raczej jej wierny czytelnik z Ambasady RP w Moskwie), niejaki Tomasz Turowski stał się posiadaczem luksusowego apartamentu w centrum Moskwy i …limuzyny z kierowcą oddanej mu do dyspozycji przez Służbę Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. Z apartamentu i limuzyny korzystają już także trzy panie Dios de Dios Turowskie.”

Tomasz Turowski vel agent „Orson” to chyba jedyna osoba, która dziwnym zbiegiem okoliczności była na miejscu dwóch zamachów, czyli 13 maja 1981 roku, kiedy na Placu św. Piotra strzelano do papieża Jana Pawła II i 10 kwietnia 2010 roku na lotnisku w Smoleńsku.

W pierwszym przypadku występował w habicie jezuity, a w drugim przebrany w garnitur, jako polski dyplomata.

Za: Warszawska Gazeta

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.