Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 129 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 13 -II arrow Seks-czaty: aż 5 proc. 16-latków rozbiera się podczas takich kontaktów...
Tuesday 01 December 2020 16:31:39.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Seks-czaty: aż 5 proc. 16-latków rozbiera się podczas takich kontaktów... Drukuj Email
Wpisał: NASK   
18.09.2013.

Seks-czaty: aż 5 proc. 16-latków rozbiera się podczas takich kontaktów...

 

Pedofile zalewają Internet

 

Seksczaty coraz bardziej popularne wśród młodzieży.

 

2013-09-18 seksczaty

Badania dotyczące korzystania przez młodych ludzi z wideoczatów, podczas których nawiązują oni kontakty seksualne, porażają. Korzystają z nich nawet 16-latki. Z kolei 13-latki są namawiane do podobnych zachowań seksualnych przez nieznajomych. Internet to raj dla pedofilów.

 Połowa młodzieży coraz częściej porozumiewa się za pomocą wideoczatów. Z badań portalu społecznościowego nk.pl i instytutu badawczego Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa, wynika, że aż 10 tys. 16-latków (ok. 5 proc.) rozbiera się podczas takich kontaktów w sieci.

 Z badań wynika też ok. 6 proc. badanych 15-latków i ok. 3 proc. 13-latków było namawianych do rozbierania się na wideo czacie.

 Z kolei zaledwie 8 proc. 13-latków przyznało, że zna osobę, która rozbiera się lub prezentuje zachowania seksualne na wideoczacie. Wśród 16-latków ten odsetek wynosi już blisko 10 proc. Podobna liczba 13-latków przyznaje się także do tego, że oglądała transmisję, w której osoba niepełnoletnia prezentowała treści seksualne. W grupie 16-latków świadkiem podobnych czynności był co ósmy ankietowany.

 Źródło: rp.pl  ged

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.