Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 75 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow krótko arrow Dwu-lecie Strony
Sunday 09 December 2018 19:56:51.26.
migawki
Mosbacher Żorżeta – persona non grata dla Polaków i w Polsce. Dostałem wiadomość, że w mediach - przykro rzec – reżimowych - jest CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o poniższej petycji do Białego Domu. Bardzo więc proszę by każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU.

Immediate dismissal of US Ambassador to Republic of Poland, Georgette Mosbacher, from her function

 URL: https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

====================

Jest już później, niż myślisz: Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia 

W obu książkach są m.inn. proste argumenty matematyczne, fizyczne, geofizyczne przeciw zorganizowanemu kłamstwu i gwałtowi
prezentowanemu bezczelnie w COP24 na temat „Człowiek - sprawca katastrofy klimatu. Bankrutujcie, a PŁAĆCIE nam!!”.
Zmiany klimatu, efekt cieplarniany; czy udział człowieka jest istotny? I czy jest udokumentowany? Trump ocenił:  "Porozumienie paryskie jest bardzo wadliwe, ponieważ podnosi ceny energii dla odpowiedzialnych krajów, jednocześnie wybielając jednych z najgorszych trucicieli". A przecież COP24 – to duży krok dalej ku przepaści!
 
W Y S Z U K I W A R K A
Dwu-lecie Strony Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
30.03.2009.

Prima Aprilis 2009

Dwu-lecie Strony

            Powstała, jak wiecie Państwo, by wymknąć się z cenzury me®diów w sprawach ważnych, a ciągle przemilczanych.

Nagłośniliśmy (m.inn.) :

            1) -oficjalne kłamstwa z „anty-religii” neo-darwinizmu

W ostatnim roku sprawa miała parę sukcesów:

- upowszechnienie poglądu, że ”neo-darwinizm” to nie teoria, lecz zlepek tendencyjnych a sprzecznych wewnętrznie hipotez,

 -„obalenie” drzewa filogenetycznego - i to już w „poważnych” pismach (New Scientist).

            2) -oficjalne kłamstwa o „antropo-gennym efekcie cieplarnianym” , szczególnie o CO2

Też sukcesy: tak uczeni, jak i naukowcy protestują przeciw dyktatowi bredni o istotnej roli antropo-gennego CO2 . Głusi i ślepi są tylko politycy. Jeszcze parę lat? Przy tej bajce (o CO2) pozostali i upierają się głównie pazerni naukawcy.

            3) -oficjalne kłamstwa o zbawiennej roli Energetyki Jądrowej (dla świata? dla Polski?).  Tu chyba w zachwianiu hutzpy sporą rolę odegrała książka (O Energetyce dla użytkowników i sceptyków, zob.). A „politycy” - dalej wyciągają łapę po łapowe, oh, pardon, po „prowizję”.

            4) O „niewinnych judaszach”, głównie w episkopacie. Jeszcze „Proroka” nam brak do kolekcji. I przełomu wewnątrz Kościoła - w ujawnieniu i usunięciu zakłamanych.

            5) „Kryzys czy rabunek” w dziale „gospodraka”, sporo wyjaśniono.

            5a) A o mafiach: paliwowej, finansowej, gazowej... „miodzik”, jak mówi znajomy, a tchórzliwy prokurator. A fe, otrząśnij się, Jasiu !

            6) Drogi wyjścia - tylko w dziale „Kościół”... I sukcesy Ojca św. Benedykta XVI...

            7) z „drobiazgów” – o bzdurze „zmian czasu”, o bzdurze hasła „jechać na światłach”, o szkodliwości promieniowań telefonii komórkowej (Anteny!!) A nieoceniona Ciocia Irenka! Ciociu, dzięki za pomoc! Całuski!

            W ostatnich miesiącach, mimo paru paro-dniowych blokad strony (hmmm...), ludzie (pająki wyłączone!) miesięcznie otwierali ok. 60 000 razy różne artykuły. A ile ze zrozumieniem przeczytali do końca? Ale zawsze można wrócić, bo na razie starych tekstów nie usuwam. A jest już prawie 1000  artykułów. I (w sumie) ok. 500 tysięcy „wejść” (to z pająkami).

            Co 5-6 miesięcy następuje podwojenie „wejść” ludzkich oraz otwarć artykułów.

            Widać więc, że jest jeszcze dużo potencjalnych chętnych, którzy o mej Stronie nie wiedzą.

            Stąd prośba: Przepisujcie teksty (co celniejsze, waszym zdaniem) na innych Stronach czy Forach. Z podaniem źródła, oczywiście. Me®dia papierowe ciągle jeszcze nieżyczliwe, ślepe.

Czy spotkamy się za rok? I gdzie?

Zmieniony ( 30.03.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.