Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 135 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Ohyda spustoszenia - na manowcach arrow szereg brutalnych i kłamliwych ataków na Bractwo św. Piusa X
Monday 25 October 2021 15:34:57.35.
migawki
"Tajemnica stanu": Jaki procent pojedynczo zaszczepionych przyjęło drugą szprycę.
 
W Y S Z U K I W A R K A
szereg brutalnych i kłamliwych ataków na Bractwo św. Piusa X Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
02.04.2009.

Oszczerstwa – jak reagować?

            Po cudownym w swej jasności przypomnieniu (Ojciec św. Benedykt XVI !), że nie ma (już...?) ekskomuniki na biskupów Bractwa św. Piusa X, wśród postępowców, masonów, tolerancjonistów w Kościele i neo-pogan – zawrzało. Jak on szmi!!! Stąd tyle ataków, oszczerstw, przekłamań.

            Jednym z bardziej absurdalnych był cykl kłamstw na jakimś portalu w Gorzowie. Autor tego cyklu, jak i jego szef, czerpią swą wiedzę o savoir vivre  zapewne z ułomków myślątek Joli Kwaśniewskiej (o bezach, jak mówił Olin). Bo na pewno nie z domu, chyba, że były to rodziny patologiczne...

            Czekałem parę dni (tydzień) na wyrazy przeprosin, na zdjęcie tych bredni z ich portalu. Dużo ludzi do nich pisało, protestowało, ukazywało jawne, głupawe kłamstwa. Nic, żadnej reakcji. Takie wyrazy złej woli muszą uschnąć same. Mój wnuczek by powiedział - olać. Ja nawet na to nie mam ochoty. Szkoda płynów.

Zmieniony ( 10.04.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.