Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 30 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Warszawa arrow SZKLANA STODOŁA PRZY BUFECIE, CZYLI FREUDOWSKA POMYŁKA
Thursday 24 October 2019 06:18:22.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
SZKLANA STODOŁA PRZY BUFECIE, CZYLI FREUDOWSKA POMYŁKA Drukuj Email
Wpisał: ZeZorro   
06.11.2013.

SZKLANA STODOŁA PRZY BUFECIE, CZYLI FREUDOWSKA POMYŁKA

 

 

[dotyczy niszczenia Starówki, czyli: stołeczne biurwy potrzebują na gwałt... pralni ]

 ZeZorro

Bufetowa powiedziała o "kontrolach i wyciąganiu konsekwencji od pracowników".

Autorka twierdzi, że to kolejne kłamstwo Bufetowej. Owóż nie całkiem, drogi watsonie, bowiem każdy kłamca ma chwile słabości, kiedy mu narracja pęka i w gonitwie myśli, mnożących się jak króliki w marcu, wychodzą freudowskie kwiaty, wyhaftowane na szarym tle chodnika nieopodal wejścia do bufetu.

 

Kontrole będą przeprowadzane, a ich efektem będzie wyciąganie konsekwencji od pracowników, co na nasze się tłumaczy pobranie prowizji od geszeftu nie zatwierdzonego uprzednio przez Bufet, tzw. opłata legalizacyjna.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.