Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 25 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow SZCZEPIENIA przeciw zdrowiu II arrow Przyczyny antyszczepionkowych sentymentów a świadomość toksyczności szczepionek i ciężkich powikł
Tuesday 20 April 2021 00:58:23.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Przyczyny antyszczepionkowych sentymentów a świadomość toksyczności szczepionek i ciężkich powikł Drukuj Email
Wpisał: Prof. Dorota Majewska   
11.11.2013.

Przyczyny „antyszczepionkowych sentymentów” a świadomość  toksyczności szczepionek i ciężkich powikłań

 

coraz więcej państw zakazało podawania dziewczętom i młodym kobietom zabójczych, rakotwórczych, sterylizujących szczepionek HPV. Są w tej grupie: Japonia, Francja, Indie, Izrael

Prof. Dorota Majewska

 

W kwietniu b.r. UNCEF opublikował tendencyjne opracowanie, w którym analizowane są przyczyny „antyszczepionkowych sentymentów” wśród rodziców w krajach Europy Środkowej i Wschodniej  (http://www.unicef.org/ceecis/media_24017.html).  Dokument ani słowem nie  wspomina, że głównym czynnikiem odpowiedzialnym za owe sentymenty jest rosnąca świadomość  toksyczności szczepionek i ciężkich powikłań poszczepiennych; natomiast obwinia za nie..… wykształcenie rodziców i Internet.   Okazuje się, że rodzice w Polsce, Rumunii, Słowacji, Bułgarii, na Węgrzech są zbyt dobrze wykształceni, znają obce języki i sprawnie posługują się Internetem korzystając  ze światowych źródeł informacji o szczepieniach oraz dzieląc się doświadczeniami o powikłaniach poszczepiennych.   Wykształcenie i Internet skłaniają rodziców do niezależnego myślenia i podejmowania świadomych decyzji odnośnie szczepień.  A to są rzeczy zakazane we współczesnym korporacyjnym świecie.  

Urzędnicy UNICEF są bardzo zaniepokojeni tą sytuacją.  Nie obchodzi ich,  że na Zachodzie  mniejszość rodziców dziś szczepi swoje dzieci – im przysługują przecież prawa człowieka.  Natomiast obywatele naszego regionu zostali przeznaczeni przez farma-kartele i służące im koterie urzędniczo-medyczne jako zagłębie ciemnej, bezwolnej ludzkiej masy do testowania leków oraz chłonny rynek ich zbytu.  

W tym celu farma-lobbyści napisali faszystowską ustawę o przymusie szczepień w Polsce, jakiej nie ma w żadnym innym kraju, która została posłusznie, niemal jednogłośnie przegłosowana przez polski sejm.  Wszystko  wydawało się pod kontrolą, a tu okazało się , że ta ludzka masa wcale nie jest ciemna, że się oświeciła i domaga się takich samych ludzkich praw jakie mają inni obywatele UE – czyli pełnego dostępu do informacji o szczepieniach i ich powikłaniach, oraz prawa wyboru.   

Farma-kartele uznały, że nie można tolerować by polscy, bułgarscy, słowaccy rodzice decydowali o zdrowiu i życiu swych dzieci i odmawiali poświęcania ich dla zysków korporacji.  By ukrócić ten rodzicielski bunt i edukacyjną samowolę koncerny odcięły Polakom internetowy dostęp do niezależnych, zagranicznych  źródeł informacji o szczepieniach. 

Przykładem są strony znanej amerykańskiej specjalistki od szczepień dr Tenpenny  (drtenpenny.com, czy vaccineresearchlibrary.com), będące bogatym źródłem rzetelnej wiedzy o szczepieniach.  Strony  te są  widoczne w Google, lecz z  Polski nie można na nie wejść.  Można jednak próbować wejść na nie ze stron Web proxy (np. http://hidemyass.com/proxy/).  Problem ten jest też opisany w poniższym artykule w WM, który podaje inne miejsca Web proxy (http://wolnemedia.net/swiat-komputerow/blokuja-polakom-strony-antyszczepionkowe-z-usa/).   Ponieważ Polska jest traktowana przez zachodnie kartele jako kolonia, Polacy muszą zacząć posługiwać się takimi metodami komunikacji i samoobrony, jakie stosowali nasi rodzice i dziadkowie podczas okupacji (czyli przekazywać sobie informacje drogami prywatnymi - emailami, telefonicznie, osobiście).  

Warto też wiedzieć, że coraz więcej państw zakazało podawania dziewczętom i młodym kobietom zabójczych, rakotwórczych, sterylizujących szczepionek HPV. Są w tej grupie: Japonia, Francja, Indie, Izrael, planują to zrobić także Chiny i Australia, a w Niemczech i Skandynawii większość ludzi niczym już się nie szczepi.  

Ponieważ radykalnie kurczy się rynek zbytu szczepionek, coraz bardziej agresywne są one promowanie i wmuszane polskim dziewczętom przy pomocy lokalnych skorumpowanych urzędników.   Ostatnio np. burmistrz Leżajska zakupił za publiczne pieniądze tysiące dawek szczepionek HPV dla dziewcząt w tym mieście, ale na szczęście duża liczba uświadomionych rodziców i dziewcząt ich odmówiła.  Ten świadomy wybór został  opisany w polskich korpo-mediach jako „ciemnota”.   Naturalnie, niczego innego spodziewać się od nich nie można, bo wiernie służą one swoim sponsorom.  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.