Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 132 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Bluźnierstwa II arrow Pokaz mody w kościele - słabo zawoalowana demonstracja masońska
Sunday 29 March 2020 10:32:35.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
Pokaz mody w kościele - słabo zawoalowana demonstracja masońska Drukuj Email
Wpisał: zezorro says: easy ZZ   
24.11.2013.

Pokaz mody w kościele - słabo zawoalowana demonstracja masońska

 

zezorro says: easy ZZ

 

Ten pokaz mody w kościele to była słabo zawoalowana demonstracja masońska, odpalona razem z tęczą. Tęcza dla plebsu, moda dla intelektualistów. Zadaniem obydwu było zaznaczenie terytorium, rytualne jego obsikanie, pokazanie, kto tu rządzi.

 

Co do zaprezentowanych podczas pokazu insygniów, to naprawdę trzeba maksimum złej woli, aby nie dostrzec, że to nie była impreza "satanistyczna" itp. pierdołki dla nieuków, ale zwyczajnie i po prostu masońska celebracja jakiegoś wydarzenia [jakiego, nie badałem].

 

Znaczącym podsumowaniem i potwierdzeniem autorstwa było wystąpienie po fakcie Orderu Podwiązki z kluczowym mottem "Honi soit qui mal y pense".

 

Proszę porównać godło orderu, godło Szkocji, godło królestwa Anglii oraz Rotszyldów. Wnioski graficzne i słowne są jednoznaczne i wystawione pod sam nos. Warto przekazać do obróbki specjaliście, dr. Krajskiemu. Nie trzeba wielkiej inteligencji do skojarzenia, że Order Podwiązki z dworem królewskim i dynastią Rotszyldów wiąże język francuski [przybysze uciekinierzy z Francji, ryt francuski], zaimplementowany w Szkocji w rodzie królewskim. Innymi słowy genealogia pokazuje obrazkowo, że Szkoci są potomkami Francuzów i ich braćmi, a pozorna animozja między nimi jest sztucznie utrzymywana dla zaciemnienia obrazu. Animozja istnieje między królewskim rytem Yorku, a przybyszami z kontynentu Francuzami i jest to spór w rodzinie.

 

Wnioski: rządzą u nas Francuzi, pod wodzą wymienionego rodu. Zaznaczyli teren. Należy zanotować i ujawnić, którzy biskupi wykonują ich rozkazy, właśnie się ujawnili. Niech Krajski nie spieprzy takiej okazji.

 

Pozdrawiam


--
zezorro says: easy ZZ

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.