Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 45 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Bezeg arrow A może nic nam nie grozi? wyszperane 24/11/13
Saturday 31 October 2020 07:27:57.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
A może nic nam nie grozi? wyszperane 24/11/13 Drukuj Email
Wpisał: Jacek BEZEG   
25.11.2013.

A może nic nam nie grozi?   wyszperane  24/11/13

 

Jacek BEZEG


Pewien oświeceniowy francuski filozof powiedział: „Bóg mi przebaczy, bo to Jego zawód”. W ten sposób miłosierdzie utożsamia się z tolerancją, a ta rozumiana jest jako zamazanie różnicy między dobrem a złem, między świętością a zbezczeszczeniem. Święty Augustyn nawrócił się do Boga, porzucając uzależnienie od grzechu oraz sekciarskich i heretyckich przekonań.

 

A teraz w kościele, którego jest Patronem, proponuje się drogę na skróty. Katechizmowe warunki otrzymania rozgrzeszenia: rachunek sumienia, szczera spowiedź, żal za grzechy, mocne postanowienie poprawy, zadośćuczynienie Panu Bogu i bliźniemu zostały publicznie w kościele, w czasie Mszy świętej „ekspiacyjnej” odrzucone.
W znaczeniu moralnym  przekupnie i bankierzy nie pozwolili się wyrzucić i unikają odpowiedzialności.
Rzecznik archidiecezji warszawskiej ks. biskup nominat Rafał Markowski informuje, że pokaz mody w kościele nie był ani nie musiał być w kurii zgłoszony. Są jednak informacje, że wicekanclerz kurii był w czasie pokazu w kościele. Kto więc jest stroną obrony wiary i świętości, jeżeli nie księża parafialni i kurialni?
Pan Jezus umierając na krzyżu pomiędzy dwoma łotrami – złym i dobrym, nie potraktował obu jednakowo. Zły bluźnił, natomiast dobry wyznał swoją grzeszność, uznał sprawiedliwość i powierzył się miłosiernej władzy Chrystusa Króla, który ma swe Królestwo, chociaż właśnie umiera.
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11053&Itemid=46A może nic nam nie grozi?


Do niedawna tak naiwnie myślało wielu polityków.
Twierdzili, że wystarczy tylko być w NATO. Od 2008 roku nieco to się zmienia. Przełomem była wojna Rosji z Gruzją. Wielu uświadomiło sobie, że o bezpieczeństwo trzeba dbać. Nie możemy zapominać, że po incydencie przy ambasadzie Rosji 11 listopada, w tym kraju pojawiły się głosy: „jeżeli oni nie są w stanie sami zapewnić bezpieczeństwa naszym placówkom, to my możemy to zrobić sami". A gdyby doszło np. do uszkodzenia gazociągu z Rosji na Zachód? Mamy gotowy pretekst do interwencji zbrojnej.
Trzeba rozbudowywać zdolności obronne armii, modernizować ją, wzmacniać jej siłę. Każda złotówka wydana dzisiaj na wojsko to kolejny dzień pokoju w przyszłości, zgodnie z regułą: si vis pacem, para bellum (chcesz pokoju, szykuj wojnę).
[  ...  ]
 Pod względem lekkomyślności państwowej jesteśmy ewenementem na skalę światową.

http://spiritolibero.neon24.pl/post/102101,odbudujmy-armie-krajowaWnioski
Energia atomowa nie jest czysta, jest droga, jest na wyczerpaniu i jest szkodliwa dla życia i środowiska. Energia atomowa nie spowoduje obniżenia cen prądu elektrycznego, ale zadłuży następne pokolenia. Jest ona przekrętem dla zupełnego wywłaszczenia Polski.

Prąd atomowy jest brudną i najdroższą formą energii. Do kosztów budowy reaktorów i produkcji prądu z energii atomowej należy dodać koszty powstałe przez zatrucie środowiska i atmosfery przy wydobyciu uranu, przy eksploatacji reaktorów, koszty składowania nuklearnych odpadów, koszty ochrony transportów z radioaktywnymi materiałami, koszty związane z eksperymentami wojskowymi, koszty z przedwczesnym unieruchomieniem reaktorów z powodu wyczerpania się paliwa i znikomej przez to amortyzacji, koszty leczenia chorób związanych z napromieniowaniem, oraz koszty zadłużenia w obcych bankach.
[  ...  ]
Streszczenie
Zaprzeczam głównym tezom Wójcika i Strupczewskiego dotyczącym nieszkodliwości, czystości i składowania radioaktywnych odpadów oraz opłacalności elektrowni jądrowych.
Wójcik i Strupczewski powołują się na niewiarygodne instytucje jak WHO. WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) nie publikuje badań o negatywnych skutkach napromieniowania, gdyż ma umowę z IAEA
(Agencją reprezentującą interesy przemysłu jądrowego)

http://www.iddd.de/umtsno/bocianatomowy.htm#wnioGoogle nie jest już tylko kręgosłupem Internetu. Szybko staje się podstawą całego naszego życia, a wszystko za sprawą danych jakie dobrowolnie przekazujemy prywatnej firmie na podstawie wyszukiwań internetowych, zdjęć, wiadomości Gmail i innych.
Po spędzeniu trzech dni na konferencji I/O w tym tygodniu, stało się bardziej widoczne niż kiedykolwiek, że jeśli miliony (miliardy?) ludzi nagle nie zmienią zdania i nie zaczną używać alternatywnych technologicznie narzędzi, lub rząd nie wywiesi antymonopolowej flagi, nasze życie, nasza historia i nasze osobiste bogactwo może być zarządzane przez tylko jedną firmę - Google.

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/google_i_przejecie,p1006641304Dzieje Ligi Narodowej są kluczem do poznania i zrozumienia dziejów Obozu Narodowego.
Pokazują, jak kilkusetosobowa, ideowa, tajna, elitarna i działająca we wszystkich trzech zaborach organizacja była w stanie stworzyć sieć rozmaitych organizacji, stowarzyszeń i klubów obejmujących wszystkie stany i warstwy społeczne, a później potężny ruch polityczny
http://niezlomni.com/?p=1420Wedle komunistycznej ideologii Antoniego Gramsciego, funkcjonującej dzisiaj w postaci tzw. politycznej poprawności (kontynuacja wczorajszego marksizmu-leninizmu dostosowanego do czasów współczesnych) – na jej „odcinku” związanym ze sztuką – „sztuką jest wszystko, co prezentuje artysta”.
[  ...  ]
Jeśli wiec artysta sra na płótno, onanizuje się na scenie, zapisuje swą gonitwę myśli albo głośno pierdnie podczas wernisażu – to jest sztuka; jeśli to samo uczyni nie-artysta – to nie jest sztuka. Wszystko niby proste i jasne, poza jednym: po czym odróżnić artystę od nie-artysty? Nie brak przecież filutów nie-artystów, którzy chętnie podają się za artystów! Jak więc sprawdzić, kto jest, a kto nie jest artystą?

http://niezlomni.com/?p=1922Gabriele Kuby uważa, że to kobiety stoją na czele gender, a dzięki wsparciu homoseksualistów są w stanie propagować niebezpieczną ideologię gender. Dlatego niebezpieczną, bo taką która zakłada, że trzeba zniszczyć tożsamość mężczyzny i kobiety. W czerwcu 2013 r. Rada Gospodarcza i Społeczna ONZ postanowiła, że we wszystkich strukturach państwowych należy wprowadzić systemowy program działania, aby gender uczynić jego głównym nurtem - podkreślała Kuby.

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11070&Itemid=53Kolejny dzień trwają manifestacje w Kijowie. Przeszło 200 000 osób jest już na centralnym placu – Europejskim Majdanie. Protestujący przeciwko decyzji Prezydenta wychodzą masowo na ulice i place. Są wśród nich wieloletni więźniowie sowieckich łagrów. Patrioci ukraińscy wiedzą, że teraz waży się los Ukrainy – albo niepodległość albo powrót do rosyjskiej niewoli.
http://ksd.media.pl/aktualnosci/1612-relacje-na-zywo-z-kijowa-link-od-solidarni-2010
http://niezalezna.pl/48679-gaz-lzawiacy-na-ulicach-kijowa-opozycja-rozstawia-namioty-rewolucjaWrogowie Putina często giną w katastrofach lotniczych

http://niezalezna.pl/48676-wrogowie-putina-czesto-gina-w-katastrofach-lotniczych


Ambasady III RP emitują "Pokłosie" za granicą w ramach swoiście rozumianej "promocji Polski". W kraju zaś "Pokłosiem" są katowani zagraniczni studenci, uczący się na naszych uczelniach, a płytę z "Pokłosiem" można dostać jako bonus na stacjach paliw.
To, że Ministerstwo Spraw Zagranicznych III RP od lat jest zdominowane przez Żydów i gdy tylko dochodzi do konfliktu interesów w stosunkach polsko-żydowskich, zawsze przyjmuje stanowisko reprezentujące interes żydowski, to wiadomo od lat,
http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/102097,wciskaja-ludziom-poklosie-gdzie-sie-da


Kuriozum. Gen. Skrzypczak pisze list do "przyjaciela" w Izraelu

http://nick.salon24.pl/550518,kuriozum-gen-skrzypczak-pisze-list-do-przyjaciela-w-izraelu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.