Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 111 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 13 -II arrow Atak lewusów na: "Stop dyktaturze mniejszości"
Tuesday 26 October 2021 16:12:42.35.
W Y S Z U K I W A R K A
Atak lewusów na: "Stop dyktaturze mniejszości" Drukuj Email
Wpisał: Stop   
27.11.2013.

Atak lewusów na: Stop dyktaturze mniejszości

 

Środowiska lewicowe żądają usunięcia z Facebooka strony: Stop dyktaturze mniejszości


Protest na stronie www.stopdyktaturze.pl podpisało już blisko 60 000 osób. To musi przerażać środowiska lewicowe, chcące wprowadzić dyktaturę mniejszości w Polsce. Dlatego wykorzystując wydarzenia z 11 listopada, czyli  m.in. podpalenie tęczy na warszawskim pl. Zbawiciela,  podjęli działania zmierzające do zakneblowania nam ust na najpopularniejszym portalu społecznościowym w Polsce.

12 listopada br. na Facebooku powstała strona Wielkie sprzątanie FB. Stop mowie nienawiści, faszyzmowi i agresji, która określa listę stron propagujących tzw. mowę nienawiści. Wśród stron faktycznie niestosownych, jakimi są np. strony antyklerykalne, została wymieniona strona inicjatywy Stop dyktaturze mniejszości!

Autorzy akcji kłamliwie sugerują, że nasza strona nawołuje do nienawiści i podżega do przemocy. Celem kampanii „Stop dyktaturze mniejszości” jest tylko i wyłącznie informowanie społeczeństwa o pracach sejmowych nad nowelizacją ustawy anty-dyskryminacyjnej i inicjowanie, zgodnych z prawem, działań obywatelskich zmierzających do powstrzymania prac legislacyjnych w tym zakresie. Służy temu nasza strona www.stopdyktaturze.pl oraz fun page na Facebooku.

Przypomnijmy, że nasza kampania ma na celu powstrzymanie Sejmu przed nowelizacją ustawy anty-dyskryminacyjnej, która zdaniem prawników, uderza w konstytucyjną ochronę rodziny, ogranicza wolność gospodarczą oraz wolność słowa!

Administratorzy „Wielkiego sprzątania” zachęcają do inwigilowania przez użytkowników FB naszej strony. Podają dokładną instrukcję opisującą przebieg potrzebnych działań zmierzających do usunięcia wybranych stron z FB. Do tej pory nasza strona nie została usunięta, ale zostały już zdjęte niektóre nasze posty.

 

Przy tej okazji informujemy, że na naszej stronie na FB zamieszczamy tylko suche informacje medialne (bez komentarzy)  dotyczące skrajnych działań organizacji LGBT lub innych zachowań  naruszających ład publiczny. Żaden z naszych postów nie nawołuje do przemocy czy nienawiści wobec  którejkolwiek grupy społecznej. Jeżeli w komentarzach pojawiają się niestosowne wypowiedzi, to staramy się je tonować.

Fakt, że znaleźliśmy się na tego typu liście, uznajemy za ogromne nieporozumienie.  Odbieramy to jako próbę ograniczenia konstytucyjnego prawa jakim jest wolności słowa i wypowiedzi. Głosząc prawdę, nie możemy pozwolić zamknąć sobie ust! Dlatego jeszcze raz prosimy o poinformowanie o akcji „Stop dyktaturze mniejszości” rodziny i przyjaciół, aby mogli dać wyraz swojemu sprzeciwowi. 

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA NASZEJ STRONY NA FACEBOOKU: www.facebook.com/Stop.dyktaturze.mniejszosci

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.