Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 21 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Współcześni męczennicy arrow Bunkier w Kazuniu w którym torturowano Popiełuszkę, leży 250 m od trasy gdańskiej i ma doskonały doj
Wednesday 21 October 2020 05:59:18.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Bunkier w Kazuniu w którym torturowano Popiełuszkę, leży 250 m od trasy gdańskiej i ma doskonały doj Drukuj Email
Wpisał: zezorro says: easy ZZ   
28.11.2013.

Bunkier w Kazuniu w którym torturowano Popiełuszkę, leży 250 m od trasy gdańskiej i ma doskonały dojazd

 

 zezorro says: easy ZZ

Trudno w to uwierzyć, ale to fakt. Bunkier ze składem amunicji w Kazuniu, w którym torturowano Popiełuszkę, leży 250 m od trasy gdańskiej i ma doskonały dojazd, jednak jest prawie całkowicie odizolowany. Dziś jest faktycznie opuszczony, jednak są tam jakieś tymczasowe magazyny.

 

http://wikimapia.org/#lang=pl&lat=52.411333&lon=20.691483&z=17&m=b

 

Niemożliwe? Ale prawdziwe watsonie, prawdziwe.

 

Rozpropagowanie tego miejsca, zwłaszcza wśród koneserów historii i grup rekonstrukcyjnych, powinno pomóc w odkłamaniu wydarzeń.

 

Na marginesie - to doskonały obiekt dla wycieczek rowerowych, z Bielan jest ścieżka, a leży przy trasie dojazdu na lotnisko w Modlinie i planowanej kolejce. Czyli można robić wycieczki z pl. Wilsona, spod kościoła.

 

Pozdrawiam


zezorro says: easy ZZ

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.