Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 10 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Chiny, Daleki Wschód arrow Pakistańskie kobiety mordowane ponieważ urodziły dziewczynki
Tuesday 19 January 2021 04:03:13.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pakistańskie kobiety mordowane ponieważ urodziły dziewczynki Drukuj Email
Wpisał: pch24i   
01.12.2013.

Pakistańskie kobiety mordowane ponieważ urodziły dziewczynki

 

 

2013-12-01 pch24

 

 

46 kobiet w Pakistanie zginęło w tym roku tylko dlatego, że urodziły dziewczynki zamiast chłopców. Większość pakistańskich dziewczynek w wieku 15 lat i poniżej to analfabetki. Aborcja z uwagi na płeć prowadzi do katastrofalnych skutków społecznych - tak w Pakistanie, jak i w innych krajach, w których jest praktykowana.

 

W Pakistanie problemem jest nie tylko zabijanie matek, które urodzą córki, ale zakrojona na szeroką skalę przemoc wobec kobiet. Między styczniem 2012 a wrześniem 2013 miało miejsce 90 ataków na kobiety przy użyciu kwasu, 72 napady przy użyciu innych substancji żrących, 491 przypadków  przemocy domowej, 344 przypadki gwałtów zbiorowych i 835 przypadków przemocy innego typu. W Pakistanie do szkół podstawowych uczęszcza 76 proc. chłopców i jedynie 57 proc. dziewczynek. Ponadto cztery na dziesięć Pakistanek w wieku 15 lat lub poniżej jest piśmiennych.

 

 Jak zauważa portal lifesitenews.com, w krajach azjatyckich kobiety często poddawane są presji, by rodziły synów – stąd liczba aborcji przeprowadzanych ze względu na płeć. Podobne problemy dotykają społeczeństwo Indii. W tym kraju w 2011 r. na 1000 chłopców w wieku 6 lat i poniżej przypadało tylko 914 dziewczynek w tym wieku.

 

To największa różnica w strukturze płci od początku zbierania tych danych. Faworyzująca chłopców polityka jednego dziecka jest problemem także w Chinach. 37 milionów Chińczyków nie może znaleźć życiowej partnerki z powodu zniekształcenia struktury płci. Jak zauważa Reggie Littlejohn, prowadzi to do seksualnego niewolnictwa i handlu ludźmi.

 

 W opublikowanej w 2011 r. analizie dotyczącej efektów aborcji w Chinach, Indiach i Korei Południowej, dr Therese Heseth z UCL Centre for International Health and Development wraz ze współpracownikami zwróciła uwagę na długofalowe konsekwencje społeczne. Badacze podkreślają, że przeważająca większość przestępstw z użyciem przemocy jest popełniana przez młodych, nieżonatych mężczyzn o niskim statusie społecznym. „Ponieważ nie korzystają oni z obecnego porządku społecznego, zwracają się ku zachowaniom antyspołecznym i przestępczości zorganizowanej, przez co szkodzą społecznej stabilności i bezpieczeństwu” – czytamy w podsumowaniu.

 

 Z kolei według obszernego raportu „Women in an Insecure World”, opublikowanego przez Geneva Centre for the Democratic Control of Armed Forces (DCAF), liczba kobiet zabitych z powodu ich płci jest porównywalna do 191 milionów osób, które w XX wieku zginęły na skutek konfliktów zbrojnych.

 

 Źródło: lifesitenews.com  Mjend

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.