www.mamboteam.com
Strona Mirosława Dakowskiego. Advertisement
Odwiedza nas 55 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Co robić? arrow Film, który wysadził gender
20.11.2014.
 
 
migawki

Państwowa Komisja Wyborcza tłumacząc przed wyborami sposób głosowania, mówiła że należy na każdej karcie postawić jeden krzyżyk. Gdy wyborcy otrzymali książeczki z kandydatami, to często zaznaczali krzyżyk na każdej karcie, ale w ramach jednej książeczki, a to oznaczało głos nieważny - tłumaczył Czarzasty. Efekt jest taki, że mamy po 20-30 procent głosów nieważnych.

BŁĄD SYSTEMU III RP nie działa

=========================================

28/29 listopada Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę na Jasnej Górze w Kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej

Przyjeżdżajmy z naszymi bliskimi, z rodzinami by modlić się za Ojczyznę! Potrzebujemy – my grzesznicy – pokuty i nawrócenia do Boga, naszego Ojca! Potrzebujemy orędownictwa Królowej Polski by Polska, zgodnie z przyrzeczeniami Jasnogórskich Ślubów Narodu, stała się prawdziwym Królestwem Najświętszej Maryi Panny i Jej Syna!    http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=2469

 
W Y S Z U K I W A R K A
Film, który wysadził gender Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
05.12.2013.

 

Film, który wysadził gender

 za: 

http://gosc.pl/doc/1794950.Film-ktory-wysadzil-gender?fb_action_ids=687772181255775&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=[627828867255294]&action_type_map=[%22og.likes%22]&action_ref_map=[]

 

 

 

Portal Rebelya zaprezentował film „Hjernvask” (Pranie mózgów) z polskimi napisami. Autorem filmu jest Harald Eia, znany w Norwegii komik, który w prosty sposób skompromitował w tym kraju ideologię gender. Pod wpływem tego filmu opinia publiczna w Norwegii, pozostająca wcześniej pod silnym wpływem genderowej propagandy, zaczęła dostrzegać nonsensy i absurdy tej pseudonauki.

Harald Eia, robiąc wrażenie laika, próbującego obalić mity na temat płci, rasy czy homoseksualizmu, pytał o te kwestie norweskich naukowców, filozofów czy dziennikarzy. Następnie udał się do światowej klasy badaczy z uniwersytetów brytyjskich i amerykańskich, specjalistów z dziedzin psychologii ewolucyjnej, genetyki behawioralnej i biologii i zadał im te same pytania. Gdy otrzymał od tych naukowców zupełnie odmienne odpowiedzi, zaprezentował im nagrania ich norweskich kolegów. Zareagowali szokiem i niedowierzaniem. Ich reakcje pokazał z kolei wcześniejszym rozmówcom z Norwegii, ci zaś odpowiedzieli na nie oskarżeniami o rasizm, propagowanie patriarchatu i uprzedzenia kulturowe.

Jednak Harald Eia, jak się okazało, nie był w tych kwestiach laikiem. Jest socjologiem, przez kilka lat pracował w tej dziedzinie naukowo, a dopiero później został komikiem. Nie zarzucił jednak swojej profesji i, niezależnie od pracy, cały czas studiował, kierując zainteresowania ku takim dziedzinom jak biologia, genetyka i psychologia ewolucyjna. Znając z autopsji wartość norweskiej nauki, zaczął zadawać rozmówcom coraz trudniejsze (choć przecież bardzo proste) pytania w rodzaju: Skoro w Norwegii panuje taka równość płci, to czemu tylko co dziesiąty inżynier jest kobietą, a 9 na 10 pielęgniarek to kobiety? Albo: Z jakiego powodu kobiety mają inny niż mężczyźni stosunek do seksu, bez względu na kulturę?

Przyparci do muru „specjaliści” ostatecznie musieli ujawnić podstawy swoich „rewolucyjnych odkryć”. Kamera zarejestrowała odpowiedzi w rodzaju: „Moje podstawy są nie tyle naukowe, co teoretyczne”, albo: „Nauki humanistyczne powinny kwestionować utarte pojmowanie biologiczne”.

Film obnażył brak jakichkolwiek podstaw naukowych dla tej „nauki”, którą już także w Polsce „studiuje się” na ośmiu uniwersytetach.

Film Haralda Eia przyczynił się do zamknięcia finansowanego przez państwo Nordyckiego Instytutu Gender Studies na Uniwersytecie Oslo. Nie do przecenienia są skutki, jakie nastąpiły w świadomości społecznej Norwegów.

Rebelya.pl opatrzyła prezentowany tu pierwszy odcinek filmu polskimi napisami. Następne odcinki są w przygotowaniu.

http://www.youtube.com/watch?list=UUt1nPWUvZ87bnOSB1Xt23yQ&v=5oGL7njQwrg&feature=player_embedded

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!