Strona Mirosława Dakowskiego.
Odwiedza nas 7 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Co robić? arrow Film, który wysadził gender
03.08.2015.
 
 
migawki

Grecy 6 lipca zdecydowali NIE. Już po paru dniach UE ich zgwałciła – i to tak, że w TV pokazują Greków tańczących. Jak ogromne majątki im odebrano, jakie zobowiązania za nich podjęto – po to, by bańka EURO pękła jeszcze nie DZIŚ ! Nie mogliście spłacić 1.5 mld. euro, to wam damy 80 (no, lepiej 90!) nowiutkich, elektronicznych  miliardów!

Torturowani przez KGB czy GRU wskazują, że w 17-tej godzinie ofiara zgadza się, że 2+2=17. I już szczerze kocha Wielkiego Brata.

To jest absurdalne. Ale to PIEKIELNY ABSURD. Bogini demokracji odsłoniła mordę SZATANA . Pomódlmy się teraz za Greków, to jest też modlitwa za Polaków. Modlitwa wiele może.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Film, który wysadził gender Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
05.12.2013.

 

Film, który wysadził gender

 za: 

http://gosc.pl/doc/1794950.Film-ktory-wysadzil-gender?fb_action_ids=687772181255775&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=[627828867255294]&action_type_map=[%22og.likes%22]&action_ref_map=[]

 

 

 

Portal Rebelya zaprezentował film „Hjernvask” (Pranie mózgów) z polskimi napisami. Autorem filmu jest Harald Eia, znany w Norwegii komik, który w prosty sposób skompromitował w tym kraju ideologię gender. Pod wpływem tego filmu opinia publiczna w Norwegii, pozostająca wcześniej pod silnym wpływem genderowej propagandy, zaczęła dostrzegać nonsensy i absurdy tej pseudonauki.

Harald Eia, robiąc wrażenie laika, próbującego obalić mity na temat płci, rasy czy homoseksualizmu, pytał o te kwestie norweskich naukowców, filozofów czy dziennikarzy. Następnie udał się do światowej klasy badaczy z uniwersytetów brytyjskich i amerykańskich, specjalistów z dziedzin psychologii ewolucyjnej, genetyki behawioralnej i biologii i zadał im te same pytania. Gdy otrzymał od tych naukowców zupełnie odmienne odpowiedzi, zaprezentował im nagrania ich norweskich kolegów. Zareagowali szokiem i niedowierzaniem. Ich reakcje pokazał z kolei wcześniejszym rozmówcom z Norwegii, ci zaś odpowiedzieli na nie oskarżeniami o rasizm, propagowanie patriarchatu i uprzedzenia kulturowe.

Jednak Harald Eia, jak się okazało, nie był w tych kwestiach laikiem. Jest socjologiem, przez kilka lat pracował w tej dziedzinie naukowo, a dopiero później został komikiem. Nie zarzucił jednak swojej profesji i, niezależnie od pracy, cały czas studiował, kierując zainteresowania ku takim dziedzinom jak biologia, genetyka i psychologia ewolucyjna. Znając z autopsji wartość norweskiej nauki, zaczął zadawać rozmówcom coraz trudniejsze (choć przecież bardzo proste) pytania w rodzaju: Skoro w Norwegii panuje taka równość płci, to czemu tylko co dziesiąty inżynier jest kobietą, a 9 na 10 pielęgniarek to kobiety? Albo: Z jakiego powodu kobiety mają inny niż mężczyźni stosunek do seksu, bez względu na kulturę?

Przyparci do muru „specjaliści” ostatecznie musieli ujawnić podstawy swoich „rewolucyjnych odkryć”. Kamera zarejestrowała odpowiedzi w rodzaju: „Moje podstawy są nie tyle naukowe, co teoretyczne”, albo: „Nauki humanistyczne powinny kwestionować utarte pojmowanie biologiczne”.

Film obnażył brak jakichkolwiek podstaw naukowych dla tej „nauki”, którą już także w Polsce „studiuje się” na ośmiu uniwersytetach.

Film Haralda Eia przyczynił się do zamknięcia finansowanego przez państwo Nordyckiego Instytutu Gender Studies na Uniwersytecie Oslo. Nie do przecenienia są skutki, jakie nastąpiły w świadomości społecznej Norwegów.

Rebelya.pl opatrzyła prezentowany tu pierwszy odcinek filmu polskimi napisami. Następne odcinki są w przygotowaniu.

http://www.youtube.com/watch?list=UUt1nPWUvZ87bnOSB1Xt23yQ&v=5oGL7njQwrg&feature=player_embedded

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!