Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 82 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 13 -II arrow Pederaści [w USA...]: Wolność sumienia nielegalna
Tuesday 01 December 2020 15:23:48.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pederaści [w USA...]: Wolność sumienia nielegalna Drukuj Email
Wpisał: Jack Phillips   
14.12.2013.

Pederaści [w USA...]:  Wolność sumienia nielegalna

 

12 grudnia 2013 naszdziennik

 

Jack Phillips, cukiernik z Denver, któremu w zeszłym tygodniu sąd nakazał dostarczać torty na wesela osób tej samej płci, zapowiedział, że nie ulegnie naciskom.

 

Mężczyzna w wywiadzie udzielonym telewizji Fox News zaznaczył, że nie zaprzestanie trwania w swoich zasadach, które są zgodne z jego światopoglądem i wiarą.

Jak zaznaczył, prędzej zdecyduje się na zamknięcie firmy bądź zostanie skazany na więzienie, niż zacznie działać wbrew swoim przekonaniom.

– Nie chodzi o to, że postanowiłem stać po tej czy po tamtej stronie. Chodzi o to, kim jestem i w co wierzę. (…) Czy fakt, że jestem właścicielem firmy, sprawia, że muszę porzucić moje przekonania religijne – tylko po to, żeby robić kasę? – powiedział Phillips, którego wypowiedź przytacza portal LifeSiteNews.

Cukiernik od dwóch lat jest ciągany po sądach. Został on oskarżony przez dwóch mężczyzn. Jack Phillips odmówił im przyjęcia zamówienia i wykonania tortu weselnego, czym wywołał ich frustrację. Mężczyzna tłumaczył, że jego przekonania religijne nie zezwalają na współudział w „weselu” osób tej samej płci.

Sąd przyznał jednak rację oskarżycielom cukiernika. Ponadto zrównał przekonania religijne z „uprzedzeniami rasowymi” wobec tzw. małżeństwa homoseksualnego. Cukiernik nie wykluczył apelacji.

IK

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.