Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 135 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 13 -II arrow Stolica, powinna być wolna od symboli środowisk LGBTQ
Sunday 24 October 2021 12:09:27.35.
migawki
"Tajemnica stanu": Jaki procent pojedynczo zaszczepionych przyjęło drugą szprycę.
 
W Y S Z U K I W A R K A
Stolica, powinna być wolna od symboli środowisk LGBTQ Drukuj Email
Wpisał: CitizenGO   
18.12.2013.

Stolica, powinna być wolna od symboli środowisk LGBTQ

[na końcu – możność PODPISU pod protestem]

Szanowni Państwo,

Na prośbę wielu z Państwa, a także świadomi tego, że jest to ważna sprawa także dla CitizenGO, zdecydowaliśmy się zadziałać w sprawie osławionej "tęczy” (czy jej szkieletu) na warszawskim Placu Zbawiciela. 

http://www.citizengo.org/pl/1612-szkoda-pieniedzy-na-kolejna-tecze

Biblia wyjaśnia, że tęcza to symbol przymierza Boga z ludźmi. Niestety, w ostatnich latach jej podróbki (obecnie o sześciu kolorach) służą promocji środowisk aktywistów gejowskich, lesbijskich i innych związanych z LGBTQ oraz z ideologią gender. Z tego względu obecność "tęczy” na Placu Zbawiciela (zbieg okoliczności?) spowodowała entuzjazm tych, którzy podróbkę tęczy okrzyknęli jako swój symbol.

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy po każdym spaleniu "tęczy” wydawał pieniądze na jej odnowienie (każdorazowo ok. 70 000 zł!). Mimo że ekspozycja miała początkowo trwać tylko 3 miesiące, przedłużono czas jej eksponowania na Placu Zbawiciela do końca 2015 r., co potwierdził w rozmowie z CitizenGO Rzecznik Miasta Stołecznego Warszawy, p. Bartosz Milczarczyk. Potwierdził również, że podjęto decyzję o przeznaczeniu kolejnych 70 000 zł na nowe "tęczowe” kwiatki i zamontowanie ich. "Tęcza” ma zostać odnowiona na wiosnę.

Niniejsza petycja nie jest pochwałą dla aktów niezgodnych z prawem, lecz prośbą o to, aby publiczne pieniądze były wydawane w sposób mądry i służyły dobru ogółu społeczeństwa.

Jeśli zgadzasz się z choć jednym z podanych niżej powodów:

1. Polska, w tym nasza Stolica, powinna być wolna od symboli środowisk LGBTQ.

 2. Wolałbyś/abyś, aby publiczne pieniądze były wydawane na inne cele: potrzeba pieniędzy na edukację, ochronę zdrowia, profilaktykę i pomoc społeczną, utrzymanie i budowę dróg, renowację zabytków i tysiące innych potrzeb…

3. Uważasz, że "tęcza” zaburza architekturę Placu Zbawiciela

4. Z jakiegokolwiek innego powodu nie chcesz, aby UM Warszawy wydawał Twoje pieniądze na odnawianie kwiatków "tęczy”… 

…podpisz petycję skierowaną do Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Do prośby, która jest treścią petycji, możesz dopisać coś od siebie.

http://www.citizengo.org/pl/1612-szkoda-pieniedzy-na-kolejna-tecze

Podpisanie wiadomości oznacza wysłanie wiadomości e-mail z adresu, który podasz, na adres Prezydenta Miasta Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Z wyrazami szacunku,

Magdalena Korzekwa

Campaigns Manager z Zespołem CitizenGO

------

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli, dla których ważna jest ochrona życia człowieka, rodziny i wolności. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter Ta wiadomość jest adresowana na e-mail: dakowy@o2.pl.
Jeśli nie życzysz sobie otrzymywać naszych wiadomości, kliknij link. Jeśli chcesz zmienić Twoje dane, kliknij link.

Aby się z nami skontaktować, prosimy nie odpowiadać na ten e-mail, lecz użyć formularza: http://www.citizengo.org/pl/contacto.

========================

Petycja do Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy

Szanowna Pani Prezydent,

uprzejmie proszę o rezygnację z kolejnego odnawiania kiczowatej i prowokującej napięcia społeczne "tęczy" na Placu Zbawiciela i przeznaczanie publicznych pieniędzy wyłącznie na cele służące dobru społeczeństwa Warszawy i Narodu.

Z poważaniem

Podpisz

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.