Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Smoleńsk 13/III arrow Smoleńsk: Beletrystyka lubi domniemanie, a fakty lubią się zestawiać
Thursday 09 April 2020 05:05:43.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Środa wieczór. Mały cios, po godzinie się podnieśliśmy. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Smoleńsk: Beletrystyka lubi domniemanie, a fakty lubią się zestawiać Drukuj Email
Wpisał: POLACZOK   
19.12.2013.

Smoleńsk: Beletrystyka lubi domniemanie, a fakty lubią się zestawiać

 

POLACZOK 16.12 22:38

 

Komentarz w: http://stanzag.salon24.pl/555387,cichy-zabojca-97-pasazer-w-locie-do-smolenska#comment_8508518

 

W związku z tym, że beletrystyka lubi domniemanie, a fakty lubią się zestawiać :

Na wstępie o ,,badaniach'' DNA :

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,30-wrzesnia-poczatek-procesu-bieglych-od-Krzysztofa-Olewnika,wid,15950149,wiadomosc.html?ticaid=111d6e

Oznaczmy poszczególne zjawiska związane z dokumentacją smoleńskich ciał :

1. Wszelka dokumentacja z miejsca odnalezienia.

2. Protokół sekcji zwłok wykonanej w Moskwie.

3. Faktyczne rozpoznanie dokonane przez rodziny w Moskwie.

4. Wyniki sekcji po ekshumacji w Polsce.


W świetle materiału zaprezentowanego przez Prokuratora Generalnego  Seremeta w sejmie wynika, że mieliśmy do czynienia z dwoma rodzajami zjawisk związanych z dokumentacją :

a) rozbieżności pomiędzy 4 i 2 dla ciał bardzo rozpoznawalnych w naszej rzeczywistości jak też na skutek wskazówek zgłaszanych przez same rodziny.

b) rozbieżności pomiędzy 3 i 2 (zamiana ciał - 6 osób).

W związku z powyższym nasuwa się pytanie, czy jest choć jedna osoba spośród rodzin, która w sposób absolutnie jednoznaczny jest w stanie stwierdzić, że na podstawie wszelkiej dokumentacji zgromadzonej w sprawie jej bliskiej osoby, może powiedzieć o spełnieniu warunku zgodności 1&2&3 i wyrazić pełną akceptację w stu procentach, że dokumentacja dotyczy jej bliskiej osoby w każdym z procesów 1-3 i jeśli był 4, to także 4 ?

Nawiasem mówiąc przydałaby się taka tabelka:

 

 osoba/ proces 1, 2, 3, 4 z określeniem stanu zgodności i akceptowalności każdego z punktów.


Przy procesie 3 wskazane byłoby określenie, czy dana osoba widziała okazywane ciało w całości (słownie 100% ciała, o ile było całe)

=============================


Żywotnym interesem rodzin jest wykonie zaproponowanej tabelki ze względu na liczne rozbieżności jak też wnioski, które można byłoby wyciągnąć na podstawie takiej tabeli.

Tylko kłótnia i odmienność zdań wśród rodzin może sprzyjać aby taka tabelka nie powstała. No i jeszcze dochodzi element rozmydlenia sytuacji.

Jak dotychczas, prokuratura stoi tajnością za tym, aby taka tabelka nie mogła ujrzeć światła dziennego.

 

Zmieniony ( 19.12.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.