Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 36 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow resorty siłowe a "prawo" 13 arrow Taśmociąg i kliki
Sunday 05 July 2020 08:24:52.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Taśmociąg i kliki Drukuj Email
Wpisał: Łażący Łazarz   
20.12.2013.

Taśmociąg i kliki

 

 Mam tylko jedno pytanie: w czyich łapach jest kurwa ten pilot?

 [A ja inne: te kliki to one klikają? MD]

 Łażący Łazarz http://3obieg.pl/tasmociag-kliki

 

Prokuratura umorzyła śledztwo przeciwko Jackowi Karnowskiemu, Prezydentowi Sopotu, stwierdzając, że słynnych nagrań dotyczących korupcji nie da się zweryfikować, gdyż taśmy z nagraniami są kopiami oryginałów, a prokuratorzy nie są w posiadaniu dyktafonu na którym owych nagrań dokonano.

 

To twierdzi ta sama Prokuratura RP, która od niemal czterech lat prowadzi wytrwale śledztwo “smoleńskie” na podstawie kopii nagrań dostarczonych z Rosji, bez dostępu do czarnych skrzynek, które są w Rosji, na podstawie kopii przesłuchań przeprowadzonych w Rosji i kopii wszelkiej dokumentacji badawczej oraz kryminalistycznej, bez dostępu do wraku i bez przeprowadzenia sekcji 90% ciał osób które straciły życie pod Smoleńskiem.

 

Czy może istnieć bardziej obrazowy dowód na to, że prokuratura jest kliką zależną od politycznego zamówienia?

 

Kilka dni temu miałem okazję wystąpić w audycji “Radia Dla Ciebie” na temat przemocy w Policji i wymuszania przez nią zeznań za pomocą bicia. Prowadzący ten program red. Tomasz Kwaśniewski zainteresował się sprawą po publikacji artykułu w pewnej szanowanej tu i ówdzie gazecie, którą nawet nie używam do pakowania i mycia okien bo nie kupuję (okna najlepiej się myje gazetami, wiem to z doświadczenia w spółdzielniach studenckich), w którym opisano przypadek uwikłania niewinnego w rozbój za pomocą bicia po pietach i po głowie przez policjantów specgrupy od “terroru” w Pałacu Mostowskich. Nic dziwnego, policja z korzeniami, miejsce z tradycjami a na dodatek ochrona kliki. Klika w tzw “wymiarze sprawiedliwości” ma bowiem to do siebie, że poza sytuacjami jednostkowymi jest bezpieczna i może robić to co chce, pod warunkiem, że jest użyteczna dla rządzących polityków i odpowiednio się im wysługuje.

 

Płacę – wymagam.

 

My nie robimy wam krzywdy i realizujemy zamówienia, wy nie robicie nam krzywdy wdrażając jakieś reformy, niebezpieczne zmiany prawne, reorganizacje, oczyszczenia środowiska czy ograniczenia lub zniesienia immunitetów. Ot, czasem, jak z tym biciem po pietach czy jak z zegarkiem Nowaka, zrobimy jakiś ruch oczyszczający w środku tego układu, tak dla medialnego wrażenia, podlegendowania swojej niezależności i jakiegoś alibi, załatwiając być może przy okazji wewnętrzne rozgrywki.

 

 Można powiedzieć układ zależności bliski pederastom, którzy – jak wykazuje doświadczenie ostatnich kilkunastu lat – rządzą każdym wpływowym środowiskiem w Polsce ( więcej tu): policja ciągnie prokuraturze a prokuratura dopieszcza, prokuratura ciągnie sądom i politykom, a owe dopieszczają, sędziowie też ciągną politykom, politycy policji, służby politykom a policja służbom. Ot taki taśmociąg ku ogólnej korzyści i radości tych wszystkich co są w środku.

 

Nie jesteś w środku? Nie jesteś bezpieczny. Chcesz być bezpieczny? – spróbuj się dostać! Co możesz jednak klice zaproponować?

 

 

Np dziennikarze mogą: stanie na czatach, wysługiwanie się każdemu, choćby największej kanalii… ale za to jak tacy redaktorzy są dopieszczani: panowie i panie tematów z czołówek, przecieki, wyjątkowe informacje i newsy, nagrody dla dziennikarza roku w politycznym rozkroku, praca za 25 tysięcy w takiej czy innej redakcji, ekipa, samochód nazwisko. A wszystko za sprawność ochroniarza i mały lub większy gang-bang w taśmociągu.

 

 Tak działa ta klika proszę was, podobnie działają inne kliki czy meta kliki – klikają i mają. Hala pełna taśmociągów obsługiwanych na pilota.

Klik – umorzenie, klik – sprzedanie, klik – zarobienie i klik – samobójstwo, porwanie, psychuszka, kryminał czy bicie po piętach.

 

 Mam tylko jedno pytanie: w czyich łapach jest kurwa ten pilot?

 Tomasz Parol (ŁŁ)

 

 Ps. Do posłuchania audycja o policji i prokuraturze w Radio RDC http://www.rdc.pl/publikacja/popoludnie-rdc-policja-i-prawo-korea-polnocna-i-antybiotyki-w-rozmowach-tomasza-kwasniewskiego/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.