Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 4 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Ks. Małkowski 13 arrow O Ojczyźnie, polityce, Krucjacie, gender... Ks. St. Małkowski
Sunday 23 September 2018 05:16:43.26.
migawki
Na wątpliwości ludzi; „Czy tyle miliardów w ogóle było, by je zrabować??” Nie rabuje się banknotów, lecz papiery dłużne, zobowiązania itp. Za to zyskuje się udziały w bankach, w wielkich mediach, fabryki – też te do „wrogiego przejęcia”. Dalej - „piniądz robi piniądz”, ale nie bogacą się najlepsi, najaktywniejsi, lecz udziałowcy brutalnych tajnych związków. Skutki - przez utratę nadziei - też demograficzne [wsp. dzietności zamiast trzy, jest 1.29 - 1.34 – czyli zagłada narodu].

 
W Y S Z U K I W A R K A
O Ojczyźnie, polityce, Krucjacie, gender... Ks. St. Małkowski Drukuj Email
Wpisał: Ks. St. Małkowski   
25.12.2013.

O Ojczyźnie, anty-polskiej polityce, Krucjacie, gender... Ks. St. Małkowski

 

Ze świąteczną wizytą u ks. Stanisława Małkowskiego

 

[wspólnota a wspólnictwo...]

 

23 grudnia 2013    solidarni2010

 

U progu Świąt Bożego Narodzenia  gościliśmy u niestrudzonego ks. Stanisława Małkowskiego, kapelana Solidarności, przyjaciela bł. ks. Jerzego Popiełuszki,  a po 10 kwietnia 2010 opiekuna duchowego modlących się pod Krzyżem Smoleńskim na Krakowskim Przedmieściu- Krzyżem Pamięci, Prawdy i Nadziei. Ksiądz Stanisław Małkowski jest również duchowym opiekunem Solidarnych 2010.

 

 

Ten przedświąteczny, uroczysty czas poświęciliśmy na rozważania religijne, duchowe i filozoficzne, choć nie były one oderwane od rzeczywistości  kulturowej i politycznej, w jakiej się aktualnie znajdujemy.

 

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z ks. Małkowskim, niech w tym wyjątkowym okresie Bożego Narodzenia, tchnie w nas ducha Nadziei, Wiary i wytrwałości w naszych działaniach.  

 

Anna Orłowska


Materiał filmowy:

 

 

m. inn.: Krucjata za OJCZYZNĘ: OWOCE DOJRZEWAJĄ

Zmieniony ( 25.12.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.