Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 22 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Sobór (V2) . Ujawnianie po pół wieku. arrow Sobór (V2) a poświęcenie Rosji
Sunday 27 September 2020 06:32:28.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Sobór (V2) a poświęcenie Rosji Drukuj Email
Wpisał: Congar , "brat", ojciec   
28.12.2013.

Sobór (V2) a poświęcenie Rosji

 

 

[Walka o wykonanie żądań Matki Bożej ma już ponad pół wieku. Tu – „cenna inicjatywa” Ojca Congar, wyjątkowo postępowego. Wiedział, co dla jego "braci" jest najgroźniejsze... MD]

 

 

Roberto de Mattei, Sobór Watykański II, historia dotąd nieopowiedziana, str. 273 inn., Wyd. „Wiedeń 1863”, 2013

 

 

Kolejną inicjatywę podjął mons. Geraldo de Proença Sigaud, który 3 lutego 1964 roku dostarczył osobiście Pawłowi VI nową petycję podpisaną przez 510 do­stojników  z 78 krajów, w zawierającą błaganie Ojca Świętego w jedności ze wszyst­kimi biskupami, aby poświęcił świat, a w sposób szczególny Rosję, Najświętszemu Sercu Maryi. Kwestia ta miała związek już z wcześniejszą sprawą i pozostała rów­nie gorąca.

 

Ojciec Congar pisał ze swojej strony: Prowadzę maksymalną kampanię z możli­wych przeciwko konsekracji świata Najświętszemu Sercu Maryi, ponieważ widzę niebez­pieczeństwo uformowania się ruchu idącego w tym kierunku.

Zmieniony ( 29.12.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.