Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 60 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczenia - GENDER arrow Ks. Oko: redakcja Tygodnika Powszechnego odrzuca nauczanie Kościoła
Thursday 28 May 2020 18:10:52.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Ks. Oko: redakcja Tygodnika Powszechnego odrzuca nauczanie Kościoła Drukuj Email
Wpisał: Ks. Dariusz Oko   
30.12.2013.

Ks. Oko: redakcja „Tygodnika Powszechnego” odrzuca nauczanie Kościoła

 

Działanie Judasza przynosi jeszcze gorsze skutki niż otwartego wroga

 

2013-12-30 pch24

Ks. dr hab. Dariusz Oko ostro skrytykował „Tygodnik Powszechny” za jego stosunek do ideologii gender. Zdaniem duchownego, pismo „nawołuje do buntu przeciw całemu Episkopatowi i Ojcu Świętemu”.

 

- Na podstawie licznych publikacji „Tygodnika Powszechnego” można uznać, że jego redakcja zdecydowanie odrzuca nauczanie Kościoła na temat ideologii gender, w tym także na temat homoideologii (czyli jej istotnej części) – podobnie jak czyni to od lat w kwestii etyki małżeńskiej. Widać to szczególnie teraz, kiedy „Tygodnik” tak otwarcie nawołuje do buntu przeciw całemu Episkopatowi i Ojcu Świętemu – powiedział ks. Dariusz Oko w rozmowie z „Naszym Dziennikiem”.

 Duchowny stwierdził, że genderyści są jak marksiści – „podobnie nienawidzą chrześcijaństwa”. Według oceny ks. Oko, „nieprzypadkowo przecież osoby, które znane są w Polsce z największej nienawiści do Kościoła, są też najbardziej zdecydowanymi zwolennikami gender”. Ks. Oko ocenił w kontekście pytania o „Tygodnik Powszechny”, że wspieranie genderystów to zachowanie „judaszowo-kainowe”.

 - Skoro jednak sam ks. Boniecki, redaktor „Tygodnika”, tak dobrze czuje się w towarzystwie satanisty „Nergala” albo ks. prof. Michała Czajkowskiego, który przez 20 lat współpracował z SB, wydając jej ludzi Kościoła, to trzeba się liczyć z tym, że trudno o niegodziwość, której jego redakcja nie byłaby gotowa się dopuścić w swojej nieustannej walce z nauczaniem Kościoła.

 Przyłączanie się do takich działań jest niedopuszczalne, jest oczywistą zdradą, samobójstwem duchowym. Trzeba się tego szczególnie strzec, bo działanie Judasza często przynosi jeszcze gorsze skutki niż otwartego wroga – powiedział ks. Oko.

 Źródło: „Nasz Dziennik”  ged

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.