Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 10 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow globaliści, ich metody 13 arrow Świąteczne kartki nie dotarły do weteranów. Były za mało świeckie
Wednesday 03 June 2020 03:21:50.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Świąteczne kartki nie dotarły do weteranów. Były za mało świeckie Drukuj Email
Wpisał: bibula.com   
05.01.2014.

 

 

Świąteczne kartki nie dotarły do weteranów. Były za mało świeckie

Za: http://www.bibula.com/?p=72429


Dzieci chcące obdarować świątecznymi kartkami rannych żołnierzy natrafiły na nieoczekiwany opór. Ich plany nie przeszły pomyślnej weryfikacji i testu na “świeckość”.


bibula.com

Dzieci z prywatnej, chrześcijańskiej szkoły Grace Academy of North Texas w Prosper wykonały własnoręcznie kartki świąteczne, by obdarować nimi rannych żołnierzy leczonych w miejscowym, wojskowym szpitalu. Placówka podległa jest Veterans Health Administration (Administracja Zdrowia Weteranów). Inicjatywa złożenia żołnierzom życzeń bożonarodzeniowych zainicjowała dyrekcja szkoły. Szpital został powiadomiony o wizycie dzieci i zamiarze wręczeniu kartek z życzeniami: „Wesołych Świąt Bożego Narodzenia”, „Bóg Was Błogosławi”, „Jezus Was Kocha”.Dyrekcja szpitala stwierdziła, że choć bardzo jest wzruszona postawą dzieci, jednak ich wizyta nie może dojść do skutku. Veterans Health Administration wydał instrukcję nakazująca weryfikowane kartek świątecznych pod kątem ich „religijności”. Procedura ta zdaniem VHA ma być wyrazem szacunku dla przekonań religijnych weteranów. Dopiero zweryfikowane kartki mogą trafić do chorych.Trudności piętrzone przez laicyzatorów spowodowały, że do odwiedzin dzieci u rannych żołnierzy w szpitalu w Prosper nie doszło. Kartki świąteczne zostały wysłane do weteranów leczonych w jednym z prywatnych szpitali w Luizianie.

FLC

KOMENTARZ BIBUŁY: W Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, czyli we współczesnej wersji komunistycznej tyranii, tego typu przypadki są już niemal normą. Niemal wszystkie instytucje mające jakiekolwiek finansowe powiązania z dotacjami rządowymi czy stanowymi uwijają się aby stać się jak najbardziej poprawne politycznie, zakazując wysyłania kartek o “motywach religinych” czy składania takowych życzeń. Usiłuje się również wprowadzać nowe nazewnictwo – jak za najlepszych czasów sowieckich bezbożników czy wcześniej, masońskich rewolucjonistów francuskich. Oto np. pracownicy jednego z największych szpitali w kraju – a jak wiadomo większość szpitali w USA żyje dzięki leczeniu pacjentów opłacanych przez rządowe programy Medicare/Medicaid – otrzymali zawiadomienie o konieczności zamknięcia w dniu 24 i 25 grudnia garaży dla pracowników. W tej informacji nie byłoby nic dziwnego, wszak na okres Świąt zamyka się tymczasowo wiele punktów usługowych, gdyby nie wyjaśnienie, że garaże będą zamknięte z powodu “Świąt Zimowych” (Winter Holidays). Oczywiście gdyby okres zamknięcia tych garaży byłby dłuższy i obejmował tzw. wakacje zimowe dla studentów, to jeszcze można byłoby na siłę usprawiedliwić te cenzorskie zapędy, ale garaże były zamknięte tylko w te dwa dni Świąt Bożego Narodzenia – nazwane odpowiednio “Świętami Zimowymi”.
Żydowsko-liberalna cenzura skutecznie wyeliminowała już z przestrzeni publicznej wszelkie ślady chrześcijańskich konotacji, celując w szopki (Nativity scenes), a pozostawiając choinki i wieńce. Te ostatnie mają stać się symbolem chrześcijańskich Świąt Bożego Narodzenia i na siłę przyozdabiają wiele budynków. Obok tychże wieńców (niekiedy z… czarnymi wstęgami!) zaczynają obowiązkowo świecić chanukowe Menory, najczęściej jednak poustawiane osobno, w centrach miast; niektóre z tych symboli żydowskiego rasizmu osiągają monstrualne rozmiary kilkunastu, czy kilkudziesięciu metrów. Pojawiają się również kolorowe Menory stanowiące symbol nowego “afrykańskiego święta”, czyli Kwanzaa – celowe ulokowane w świąteczne dni Oktawy Bożego Narodzenia. (Nota bene, to “święto” afrykańskiego rasizmu stworzone zostało przez ekstremalnego rasistę, filosemitę i kryminalistę). 
Skutecznie uśpione przez syjonistyczne media społeczeństwo amerykańskie, łyka to wszystko w ramach narzucanej a obłędnej “tolerancji”, pałki “antysemityzmu” i pięści “rasizmu”. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia pod domami pojawiają się już wyrzucone choinki, wszak spełniły swoją rolę, ustawione tam miesiąc wcześniej. W sklepach, stacjach radiowych zamilkły już kolędy – a raczej coraz dziksze wersje tych popularnych melodii. 1 stycznia, “Święta Zimowe” już minęły i zdeformowana masa ludzka oddycha po noworocznych fajerwerkach i boozowaniu, przygotowując się do kolejnych obniżek cen w sklepach oraz do największego amerykańskiego święta – footbolowego Super Bowl.

Za: Polonia Christiana - pch24.pl (2014-01-02)


 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.