Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 134 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Szczepienia 14 arrow Ogromna skala przestępstw karteli farmaceutycznych: ponad 30 miliardów $$ kar !
Tuesday 26 October 2021 17:42:36.35.
W Y S Z U K I W A R K A
Ogromna skala przestępstw karteli farmaceutycznych: ponad 30 miliardów $$ kar ! Drukuj Email
Wpisał: Prof. Dorota Majewska   
07.01.2014.

Ogromna skala przestępstw  karteli farmaceutycznych: ponad 30 miliardów $$ kar !

 

Miliony dzieci zostały zabite szczepieniami w majestacie prawa; to znacznie więcej niż naziści zamordowali w obozach koncentracyjnych. 

Prof. Dorota Majewska

 

British Medical Journal  ujawnił ogromną  skalę przestępstw  karteli farmaceutycznych,  które w ciągu 10 lat zapłaciły ponad 30 miliardów $$ kar za korupcję i występki w handlu lekami (polegające głównie na przekupywaniu lekarzy by przepisywali ich leki i szczepionki w sposób medycznie nieuzasadniony lub sprzeczny z potrzebami pacjentów).  Ponad 200 000 ludzi jest rocznie zabijanych w USA toksycznymi lekami i szczepionkami.   

 

Żadne kary nie odstręczą karteli farmaceutycznych od kontynuowania  kryminalnej działalności póki dyrektorzy firm nie zaczną płacić za swe przestępstwa karami w postaci utraty majątku, wolności lub nawet życia.  Obecnie doliczają oni miliardowe kary do kosztów biznesu i cen leków, lecz nie ponoszą za swą kryminalną działalność żadnej odpowiedzialności osobistej.  

http://www.bmj.com/content/347/bmj.f7507

http://therefusers.com/refusers-newsroom/big-pharma-vaccine-makers-glaxo-and-pfizer-are-pathological-criminals-british-medical-journal/#.Ust0FHl3vVg

Warto obejrzeć poniższy film dokumentalny o mitach i fanatyzmie szczepień oraz ich tragicznych skutkach dla ludzkości.  Miliony dzieci zostały zabite szczepieniami w majestacie prawa; to znacznie więcej niż naziści zamordowali w obozach koncentracyjnych.  Przerażający jest też terror (włącznie z wieloletnim więzieniem) stosowany wobec rodziców, których dzieci zastały zamordowane szczepionkami.   

Nie ulega dziś wątpliwości, że szczepienia są odpowiedzialne za epidemie autyzmu i wielu innych chorób neurologicznych, autoimmunologicznych i degeneracyjnych u dzieci i dorosłych.  http://vaccineliberationarmy.com/2014/01/04/vaccine-nation-by-gary-null-full-documentary/

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.