Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 135 gości
S T A R T arrow Kościół arrow FATIMA arrow Głosy ze świata czy Głos z Nieba?
Sunday 24 January 2021 19:31:46.31.
migawki
 

24.01.2021 Bielsko Biała – 83 comiesięczny Pokutny Marsz Różańcowy i Msza święta w rycie klasycznym za Ojczyznę

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Głosy ze świata czy Głos z Nieba? Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
10.01.2014.

Głosy ze świata czy Głos z Nieba?

 

ANEKS

 

Jesteśmy zobowiązani do uświadomienia sobie, że gdyby poświęcenia Rosji usiłował dokonać Pius XI w latach 30-tych XX wieku, to:

 

1)                          Byłoby o wiele łatwiejsze dokonanie tego aktu „w jedności z wszystkimi biskupami”, bo nie było jeszcze niszczących wiarę, logikę i odwagę biskupów - „owoców tolerancji” , dialogu i aggiornamento.

2)                          Rosja nawróciłaby się na katolicyzm przed II wojną światową! Tej wojny by więc nie było, a jaki byłby los Stalina i jego kliki oraz Hitlera i jego kliki, jak by się te imperia rozpadły – nie wiemy.

 

Jak ten, realnie tak dostępny, „okres pokoju” by wyglądał?

 

To wdzięczny temat dla dobrego pisarza i historyka do napisania „historii równoległej” . Różnica z innymi tego rodzaju utworami jest taka, że ta „historia równoległa” była realna, a przy innych ludziach u steru Kościoła PEWNA!

 

Musimy sobie zdać sprawę, że :

 

Wiemy z zupełną pewnością, iż od lat 40-tych nastałby „okres pokoju”. [Dopiero znak dany Łucji (i papieżowi!)  - wielka zorza polarna nad Portugalią 28 stycznia 1938 roku wskazał zbliżającą się nieuchronnie karę – II wojnę światową].

Na pewno nie byłoby tragedii Kołymy i Sybiru, czy Auschwitz. A czy słudzy Księcia Poranka ośmieliliby się w roku 1960-tym „skierować wody Renu do Tybru”, jak obrazowo opisał spisek modernistów II Soboru jakiś teolog?  Tu wkraczamy w kolejne misteruim iniquitatis – zablokowanie słów Matki Bożej z III Tajemnicy Fatimskiej.

===========

 

Głosy ze świata czy Głos z Nieba?

 

Początek lat 30-tych zeszłego wieku:

Siedzi se świątobliwy staruszek w Watykanie przy lampowym odbiorniku radiowym. Już nie „na kryształku”, ale z super- heterodyną , na pentodach! Może miał już oktodę – już wtedy były. Słucha uważnie wieści ze świata: głosy premierów, spikerów, Führerów i bankierów.

A przed Nim leży koperta z wiadomością od biskupa z dalekiej Leirii, że jakaś dziewczyna miała kolejne widzenia i że Niebo czegoś tam od niego chce.

Papież mruczy do swego otoczenia: gdyby Duch Święty miał coś do przekazania, to chyba do Mnie by się zwrócił... 

I list biskupa- lekceważy. Czy to pycha, czy ślepota, czy nieumiejętność doboru przyjaciół - współpracowników?

 

A gdyby wtedy, na początku lat 30-tych, wysłuchał żądania poświęcenia Rosji?

Zmieniony ( 03.10.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.