Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 83 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow Klimaty 15 arrow Pingwiny i Kangury pękają! Ze śmiechu. Nt. Global Warming.
Tuesday 19 January 2021 08:53:40.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pingwiny i Kangury pękają! Ze śmiechu. Nt. Global Warming. Drukuj Email
Wpisał: kukabura   
10.01.2014.

Pingwiny i Kangury pękają! Ze śmiechu. Nt. Global Warming.

 

Zaprzyjaźniona  kukabura {Kukabura chichotliwa, (Dacelo novaeguineae)} przysłała mi z Newport Beach nad Sydney następującą wiadomość:

 

         Badacze celebryci żyjący z Global Warming (było ich ponad 75 szt.) pod wodzą prof. Chris Turney z South Wales University dostali $ 15 milionów na wyprawę na dalsze badania Global Warming.

Urządzili wyprawę na wody Antarktyki. Popłynęli antarktycznym statkiem „Akademik Szokalski” , który, jak i my wiemy z TV, przed Bożym Narodzeniem utknął w lodach. I potężnie go zamroziło.

         Prof. Chris Turney jest, jak piszę gazeta The Daily Telegraph, „profesorem antropogennych zmian klimatycznych” .

 

 US journalist John Hayward pisze: Trzeba by mieć serce z kamienia, by nie śmiać się do rozpuku z aktywistów, w większości fanatyków Globalnego Ocielenia uwięzionych w lodach w drodze do Antarktyki, gdzie planowali robić wrzawę z powodu względnego braku lodów.

Jest to tym zabawniejsze, że media głównego nurtu (mainstream) rozumieją, jak bardzo to jest zawstydzające dla „badaczy”.

 

Chcieli udowodnić (projekt prof. Turney’a) , jak zmiany klimatu na Zamrożonym Kontynencie JUŻ wpływają na klimat Australii.

Teraz jednak nagłówek w Sydney Morning Herald opisuje uwięziony statek badawczy jako „statek turystyczny”, a pasażerów – jako turystów.

 

Zabawne, że „Aurora Australis”, która popłynęła na ratunek chińskiego (też uwięzionego) lodołamacza , który to usiłował ratować „badaczy” z Akademika Szokalskiego i też utknął – i na ratunek samego Akademika Szokalskiego – wypluła do atmosfery 8726 ton węgla w czasie tych dramatycznych dni ekspedycji ratunkowej. [Gdyby przeliczyli na CO2 , to byłoby jeszcze dramatyczniej czy zabawniej... md]

 

[The Daili Telegraph, Jan. 1, 2014]

 

[ w gazecie piękne zdjęcia „profesora” i jego badaczy w lodach.] .

 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.