Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 46 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow podśmie.. wajki arrow Partyjka dupniaka
Saturday 11 July 2020 13:13:13.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Partyjka dupniaka Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
05.05.2009.

Partyjka dupniaka

Właśnie zadzwonił jakiś Ważny Przedstawiciel. I rzeczywiście – przedstawił się. Żona czyli dyrektor naszej Firmy) przełączyła (głosem!) standardowo na mnie. Pan chciał nas uszczęśliwić kartą „radość Życia” (lub tp. z m-banku, którą „właśnie wykreowali”. Pogratulowałem jego szefom zdolności Stwórcy do kreowania, ale oświadczyłem, że my w karty nie grywamy. Tylko w dupniaka. Gdyby chciał dołączyć - zaprasza. ON o czekających na nas pieniądzach, jeśli w ich „projekt” wejdziemy. Ja na to (jak zwykle w podobnych rozmowach): Podam panu nr. naszego konta, na który może pan przelać ten pieniądz. Albo niech pan je przyniesie na tę partię dupniaka w banknotach, ale wtedy proszę setkami, nie drobnymi... I tak se gramy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.