Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zdrówko 14 arrow Rozumna dieta zamiast oglądania ARŁUKOWICZA
Saturday 04 July 2020 06:51:05.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Rozumna dieta zamiast oglądania ARŁUKOWICZA Drukuj Email
Wpisał: zoominto   
17.01.2014.

Rozumna dieta zamiast oglądania ARŁUKOWICZA

 

 

Przed paru dniami, dla dodania posmaku osobistego sprawie ZDROWIA, umieściłem na czołówce Strony następujące zdania:

 

[By unaocznić sprawę, troch osobistych]... Lekarz ogólny po obejrzeniu EKG nakazał kardiologa. Paniena „od rejestracji”, długo omawiająca z koleżanką sprawy biurowe, widząc słaniającego się starucha, który oparł się o kontuar, krzyknęła: „Choć trochę kultury, panie!”. A potem – dała wizytę na siódmego sierpnia. Życzę tym rządowym decydentom - skurwysynom, by im jutro powiedziano: „Obiad ? Spróbuj pan siódmego sierpnia, może już będzie...” Rządzący „opieką zdrowotną” to OPRAWCY, zbrodniarze. Jak długo jeszcze pozostaną bezkarni?

 

         Nie tyle chodziło mi o jojcenie nad własnym stanem zdrowia, ile o zobrazowanie, jak krótkowzrocznymi bandytami są osobnicy ćpający u koryta WŁADZY . Miały więc ilustrować Sytuację Ogólną.

 

================

Produktem jakby ubocznym, lecz ważnym, jest wskazanie nam wszystkim, jak można kłopotów UNIKAĆ.

 

         To – w poniższym mail’u od zoominto:

 

 

 

Wielce Szanowny Panie Profesorze,

 

Z przyjemnością codziennie zaglądam na Pana stronę internetową przy porannej kawie - należę do poszukujących oświecenia, które tu znajduję.

 

Dziś znajduje wpis : "Nagle i szybko psuje mi się serce"...?!!

 

Kryzys zdrowia to nie jest rzecz łatwa do przejścia - serdecznie współczuje Panu, Rodzinie i Pana licznym fanom - dlatego ...musimy się wziąć do roboty ;)

 

1. Ciało ludzkie stanowi doskonałą machinę wyposażoną w mechanizmy samo-regulacji, i w większości, samo-regeneracji, przy spełnieniu określonych warunków.

 

2. Współczesna medycyna allopatywna błądzi w wielu przypadkach i została zaprzężona w służbę wielkich korporacji farmaceutycznych, gdzie zysk dyktuje cele i środki.

 

3. Leki konwencjonalne kamuflują niepożądane objawy znosząc ich dokuczliwość; leki "z Bożej apteki "docierają do źródła niepożądanych objawów, niwelując je.

 

Większość z nas popełnia kardynalne grzechy dietetyczne, do tego dochodzi brak dobrej jakości wody, słońca i niemożność przyswajania witamin i mikroelementów ze względu na toksyny znajdujące się w ciele i , oczywiście, wiek.

 

Proponuje, obok nieuniknionej wizyty u kardiologa, następujący modus operandi ;):

 

DZIENNY REŻIM:

 

- 8 szklanek dobrej wody - dziennie  (studzienna głębinowa, źródlana, przeplatana naturalną wodą mineralną z NISKĄ zawartością minerałów), gotować na niej także zupy;

 

- vit. C ( najlepiej uzyskana z dzikiej róży) - antyoksydant , co najmniej 1000 mg dziennie, można więcej przez pewien czas - organizm sam ureguluje jej poziom - za dużo , wywołuje biegunki;

 

- vit D3 - (najaktywniejsza forma) 2000-5000 międzynarodowych jednostek - prawie 80 % populacji ma drastyczne niedostatki tej witaminy ; w starszym wieku spada jej przyswajalność - odpowiada nie tylko za dobry stan kości, ale ponad 200 innych procesów biologicznych w naszym ciele - antyoksydant;

 

- vit B complex - dawki jak na opakowaniu - reguluje kondycję serca i naczyń krwionośnych;

 

- głóg - kapsułki - MAKSYMALNE - dawki jak na opakowaniu - panaceum na problemy układu krążenia (nadciśnienie, niedotlenienie, cholesterol, palpitacje)

 

- vit E - standard - jak na opakowaniu;

 

- magnez - standard - dawkowanie jak na opakowaniu - lub czarna czekolada i orzechy

 

- czosnek - kapsułki - jak nie można znieść zapachu - jak na opakowaniu;

 

- sylimarol - dawkowanie jak na opakowaniu - panaceum - regeneruje wątrobę, detoksyfikuje(!), pomaga nerkom i trzustce;

 

Proszę także PRZEJRZEĆ inne przyjmowane leki pod kątem objawów ubocznych - np.: leki antycholesterolowe (fraud - krętactwo) - czosnek i pektyna jabłek robi to samo bez niebezpiecznych efektów ubocznych.

 

Używać tylko dobre tłuszcze, warzywa, owoce , mięso, jajka z "ryneczku" - nie hipermarketów. [..."dobre tłuszcze" : oliwa z oliwek, masło, olej kokosowy, siemię lniane, omega 3-6-9 - jeśli chodzi o olej rybny - trzeba się upewnić co do źródła, niestety, ryzyko skażenia jest tu większe. Generalnie, tłuszcze tym lepsze, im mniej procesowane; trzeba uważać z temperaturą przy smażeniu.]

 

 To co tu proponuję powinno pomóc nawet doraźnie , a pełny efekt kuracji będzie widoczny po ok. 6 m-cach.

Na inne problemy, proszę nie wahać się sięgać po herbapolowskie produkty - ciągle bardzo dobrej jakości - kwestia dawki określa ich kliniczne oddziaływanie.

 

Pozdrawiam najserdeczniej i śleę ukłony,

 zoominto

Zmieniony ( 19.01.2014. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.