Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 132 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Bieżące 14 arrow Tworzy się szczelina
Wednesday 08 April 2020 20:27:47.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?

Laudetur Iesus Christus!  Uderzą w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Tworzy się szczelina Drukuj Email
Wpisał: Andrzej Kumor   
20.01.2014.

 

 

Tworzy się szczelinaZa: http://wirtualnapolonia.com/2014/01/20/andrzej-kumor-tworzy-sie-szczelina/Andrzej Kumor

Sejm w trybie stachanowskim uchwalił nową ustawę o “bratniej pomocy”. Prawdopodobnie głównie z uwagi na konieczność dostosowania prawa do najazdu na nasz kraj hord Mosadu i innych izraelskich “resortów siłowych”, co to mają zabezpieczać nadzwyczajną sesję Knesetu w Auschwitz. 

 

Cóż w tym dziwnego, nasza gubernia nadal usiłuje zachowywać pozory porządku prawnego, stąd i ustawa. Co ciekawe, możliwości przyjazdu żydowskich żołnierzy nie komentują tzw. media głównego nurtu. Ostrzega się natomiast przed spraszaniem jakiegoś OMONU czy innych jednostek zza wschodniej granicy, ewentualnie Bundespolicajów. Nadal Izrael i jego interesy w Polsce, to jest rzeczywistość, która oficjalnie nie istnieje w polskiej przestrzeni publicznej. Cicho-sza!Jak mi tłumaczył kiedyś pewien dziennikarz – nie ma co dźgać lwa patykiem – niebezpieczeństwo duże, a przyjemność żadna… Mnie natomiast interesuje, komu podlegać będą chłopaki z Katzin-ha-Knesset czy też Szabaku na polskiej ziemi i czy w ten sposób na zawsze już sankcjonujemy obecność obcej armii na terenie RP. Interesuje mnie też, do kogo mają zgłaszać pretensje osoby przez te armie poszkodowane; czy też rodziny ofiar śmiertelnych takich działań. Jak pokazał kilka lat temu przypadek pewnego krakowskiego Włocha pobitego i skutego przez ochraniających autokar z Żydami chłopaków z Mosadu – jedyną instancją odwoławczą jest w takich przypadkach sam Pan Bóg Wszechmogący.Przez Polskę przetacza się fala dyskusji na temat tzw. gender, domyślać się można, że pod tym słowem kryje się zlepek ideowy zakładający społeczne pochodzenie ról seksualnych i płci. Wielu antydżenderystów usiłuje wyśmiewać ten konstrukt, sprowadzając rzecz do krytyki obojnactwa – wiemy przecież, mężczyzna jest inny, kobieta inna. Dżenderyzm tymczasem przyznaje tutaj rację, tak, są inni, tylko że mężczyzna może być jak kobieta i kobieta jak mężczyzna – wedle upodobania. Słowem, mamy do czynienia z tą samą starą utopią, która zakłada, że człowiek rodzi się niezapisany i dopiero nasze zmyślne społeczeństwo wsparte przez zakłady wychowawcze robi z niego tego, kim jest – nie ma natury ludzkiej, nie ma sumienia, nie ma prawa naturalnego, jest tylko uzgodnienie społeczne. A jeśli tak, to możemy się umówić od nowa.Jest to podsunięta wykształciuchom idea szatańska – trzeba ją zwalczać wszelkimi sposobami, aby ratować własną duszę.

Pan Bóg – powtórzę – stwarza nas nie byle jakimi, tylko kimś. Skutki przeczenia tej prawdzie widzieliśmy już w tyraniach wieku XX, tym razem jesteśmy świadkami kolejnego wyprysku.

•••Resortowe dzieci” okazały się zaskakująco poczytną pozycją. I dobrze, bo choć większość zebranych w nich faktów była znana wcześniej, to jednak chodzi o ilustrację mechanizmu powielania się elit podrzuconych nam na czołgach przez Stalina i jego bandę. Problemem polskim jest powojenna transplantacja elit i nad tym trzeba pracować.

Przede wszystkim, trzeba próbować przerwać ciągłość tych quasi- elit. Układ resortowy osłabł i się rozczłonkował na sprzeczne interesy – powstaje szczelina, w którą można wkładać laski dynamitu i kruszyć ścianę czerwonego górotworu.

Andrzej Kumor, Kanada

http://www.goniec.net/

 


 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.