Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 61 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Szczepienia 14 arrow Ataki na krytyków szczepień
Friday 04 December 2020 08:17:53.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ataki na krytyków szczepień Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
28.01.2014.

Ataki na krytyków szczepień

 

Prof. Maria Majewska

W korporacyjnych mediach, tym razem w Polityce pojawiają się kolejne ataki na krytyków szczepień.  Niejaki red. Rotkiewicz – medialny lobbysta firm farmaceutycznych, który wcześniej atakował dra Wakefielda i mnie, dziś atakuje panią doktor Dorotę Sienkiewicz z Białegostoku za to, że opublikowała w 2012 r. artykuł o powikłaniach poszczepiennych.  Takie artykuły – jak wiemy – są zakazane w korporacyjnych mediach głównego nurtu, które pilnując interesów karteli farmaceutycznych, karmią czytelników wyłącznie proszczepienną propagandą.  Artykuły ujawniające prawdę o szczepieniach mogą się ukazywać tylko w niezależnych pismach.  

Mahatm Gandhi (który pokojowo wywalczył niepodległość Indii) powiedział: Najpierw cię ignorują.  Potem cię wyśmiewają. Potem cię atakują. A potem wygrałeś.  Fakt, że wszyscy krytycy masowych  szczepień na świecie (naukowcy i lekarze) są dziś atakowani w mediach znaczy, że zbliżamy się do zwycięstwa, bowiem coraz więcej ludzi poznaje prawdę o szczepieniach, nie daje się manipulować  szczepionkowym lobbystom i podejmuje samodzielne decyzje dotyczące swoich i swych dzieci szczepień.  

Pozdrawiam Państwa i życzę samodzielności myślenia, rozwagi i odwagi. 

Wszystkim młodym rodzicom radzę, by w decyzjach dotyczących szczepień kierowali się przede wszystkim własnym instynktem rodzicielskim i niezależnie zdobytą wiedzą. Nie znajdziecie jej dziś w korporacyjnych mediach głównego nurtu, ani w „renomowanych” pismach medycznych, które są dziś głownie mediami reklamowymi karteli farmaceutycznych, ani niestety u większości lekarzy, którzy albo z niewiedzy, albo ze strachu, albo dla zysków powtarzają jedynie proszczepienną propagandę.  

Tej wiedzy należy szukać w niezależnych źródłach informacji, u niezależnych lekarzy i naukowców, oraz u innych rodziców, zwłaszcza tych, których dzieci miały tragiczne powikłania poszczepienne. Kontestujcie i sprawdzajcie wszystkie opinie i porady medyczne.  Naiwność i ślepa wiara w autorytety medyczne może oznaczać waszą lub waszych dzieci śmierć lub kalectwo.  Każdy musi dokonywać własnych wyborów, bo tylko on odpowiada za swoje i swych dzieci życie i zdrowie.

DM

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.