Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 5 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Chiny, Daleki Wschód arrow Rodzina wuja Kim Dzong Una została wymordowana
Monday 28 September 2020 04:20:34.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Rodzina wuja Kim Dzong Una została wymordowana Drukuj Email
Wpisał: Katarzyna Olczak   
29.01.2014.

Rodzina wuja Kim Dzong Una została wymordowana

 

"Pozbyliśmy się brudu"

 

Katarzyna Olczak  2014-01-28  wiadomosci24

 

Kim Dzong Un skazał na śmierć rodzinę zamordowanego wuja Dzang Song Teka.

 

"Wszyscy skazani na śmierć krewni Dzanga zostali wezwani do Pjongjangu na początku grudnia i straceni" - poinformowało Yonhap News.

 

Według Yonhap News Kim Dzong Un skazał na śmierć wszystkich członków rodziny wuja Dzang Song Teka: synów, córki, a nawet wnuki.

 

Wyroki zostały już wykonane. "Niektórzy z krewnych Dzanga zostali zastrzeleni na oczach innych ludzi. Jeśli stawiali opór, byli siłą wyciągani ze swoich mieszkań" - cytuje słowa informatora Yonhap News.

 

Prawdopodobnie do egzekucji doszło jeszcze w grudniu, tuż po zamordowaniu Dzang Song Teka. Wuj Kim Dzong Una zginął 12 grudnia - został rozebrany i wrzucony do klatki pełnej wygłodniałych psów.

 

Zwierzętom celowo przez pięć dni odmawiano pokarmu, aby jak najszybciej rozszarpały mężczyznę. Kim Dzong Un stracił Dzang Song Teka za "działalność rewolucyjną": przekupność, rozpustne życie oraz "dwulicowość"

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.