Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 74 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Szczepienia 14 arrow Szczepionka DTaP nie chroni przed krztuścem, ale jest toksyczna
Friday 04 December 2020 08:30:00.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szczepionka DTaP nie chroni przed krztuścem, ale jest toksyczna Drukuj Email
Wpisał: Maria Majewska   
30.01.2014.

Szczepionka DTaP nie chroni przed krztuścem, ale jest toksyczna

 

Maria Majewska

 

Amerykańscy badacze dowiedli, że  stosowana obecnie szczepionka DTaP nie chroni przed krztuścem. I ze wzrost zachorowań na te chorobe wynika glownie z  tej nieskutecznosci.  Wczesniej stosowana  pelnokomorkowa szczepionka byla bardzo toksyczna (choc dane w VAERS pokazuja, ze obie sa  równie toksyczne), ale pelnokomorkowa w dodatku rozprzestrzeniała krztusiec.  

 

Coraz więcej danych wykazuje bezsens i szkodliwość masowych szczepień. 

 

Krztusiec bardzo latwo i skutecznie leczy sie antybiotykami.   

 

http://www.scientificamerican.com/article/baboon-study-reveals-new-shortcoming-of-pertussis-vaccine/

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.