Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 144 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Szczepienia 14 arrow "Nieistotne społecznie a konieczne zgony" czyli szczepionkowe ludobójstwo
Sunday 24 October 2021 11:20:33.35.
migawki
"Tajemnica stanu": Jaki procent pojedynczo zaszczepionych przyjęło drugą szprycę.
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Nieistotne społecznie a konieczne zgony" czyli szczepionkowe ludobójstwo Drukuj Email
Wpisał: Maria Majewska   
05.02.2014.

Nieistotne społecznie a konieczne zgony” czyli szczepionkowe ludobójstwo

 

 

Nikt nie ma obowiązku przestrzegania zbrodniczego prawa

 

 

Maria Majewska

 

 

Szczepionkowe ludobójstwo jest nazywane przez szczepionkowców, czerpiących zyski z okaleczania cudzych dzieci (swoich najczęściej nie szczepią),nieistotnymi i społecznie koniecznymi zgonami”.  To samo mówili hitlerowcy  o zamordowanych przez siebie ofiarach w Auschwitz, które oni też tylko „dezynfekowali” dla dobra społecznego. 

 

Nauka udowodniła ponad wszelką wątpliwość, że im więcej szczepień  stosuje się w danym kraju, tym większa umieralność niemowląt i małych dzieci, oraz częstsze zachorowania na autyzm i inne okaleczające chroniczne  choroby.  Dlaczegoś w krajach Europy zachodniej, w których nie ma faszystowskiego nakazu szczepień i mały procent rodziców dziś szczepi dzieci, praktycznie nikt nie umiera na szczepienne choroby zakaźne.  

 

A przecież – zgodnie z propagandą – większość dzieci powinna być tam już na cmentarzach.   Argumenty biznesu farmaceutyczno-medycznego za utrzymaniem terroru szczepień w Polsce są całkowicie sprzeczne z danymi demograficznymi, statystycznymi, dowodami naukowymi i doświadczeniami rodziców; służą wyłącznie interesom karteli farmaceutycznych i establiszmentu szczepionkowego.   

 

Ponieważ kartele te straciły kontrolę nad społeczeństwami krajów zachodnich i szybko tracą ją w Rosji, Chinach, Indiach i Ameryce Łacińskiej, z tym większą agresją walczą o utrzymanie swych farmaceutycznych kolonii w Europie wschodniej.  

 

Rozbrajające i przerażające są wypowiedzi medialnych ekspertów szczepionkowych, że rzekomo „ilość rtęci w szczepionkach jest znikoma, więc nie szkodzi”.   Świadczą one tylko o ich wielkiej ignorancji i nieznajomości podstaw biochemii, farmakologii oraz toksykologii.  Silnie toksyczne substancje, takie jak rtęć, są dlatego silnie toksyczne, bo trują już w bardzo małych dawkach. Niemowlęta są szczególnie narażone na ich toksyczne działanie, ponieważ nie mają rozwiniętej bariery krew-mózg.  Zgodnie z Naturą powinny one otrzymywać wszystkie substancje chemiczne tylko z mlekiem matki, a wstrzykiwanie im szczepionkowych toksyn wprost do krwi należy uznać za znęcanie się nad dziećmi i zbrodnię ludobójstwa.  

 

Statystyki wielu krajów jasno pokazują, że masowe szczepienia nie miały żadnego pozytywnego wpływu na epidemie chorób zakaźnych, częściej je wręcz wywoływały.   Ponad 100 000 zgonów poszczepiennych w USA jest traktowanych przez kartele szczepionkowe jako nieuniknione koszty robienia wielomiliardowego biznesu „dezynfekcji społeczeństwa”, które należy lekceważyć.  (W ciągu 20 lat do bazy VAERS zgłoszono 5537 zgonów i tę liczbę trzeba pomnożyć przez co najmniej 20, bo zgłaszanych jest nie więcej niż 5% powikłań). 

 

Oczywiście koszty osobiste tego biznesu ponoszą tylko rodziny zabitych lub okaleczonych dzieci i dorosłych, a zyski trafiają wyłącznie do szczepionkowych karteli.  W USA i innych krajach zachodnich obserwuje się obecnie wyraźny trend – wykształceni i zamożni rodzice wiedzą o NOP-ach i nie szczepią, więc mają zdrowe dzieci, a dzieci biednych, słabo wykształconych rodziców są faszerowane trującymi szczepionkami i, jeśli przeżyją, stają się kalekami na całe życie.   Są to dzieci z premedytacją przeznaczone na straty.

 

I tak przedmiotowo traktuje się też polskie dzieci w majestacie polskiego prawa.  Nikt nie ma obowiązku przestrzegania zbrodniczego prawa.

 

http://www.iansvoice.org/

http://tv.wolnemedia.net/filmy-dokumentalne/powiklanie-poszczepienne/

Zmieniony ( 05.02.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.