Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 6 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow A słup..., ech... arrow Doniesienie do ABW i BBN o rabunku poprzez GAZ
Friday 10 July 2020 05:11:51.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Doniesienie do ABW i BBN o rabunku poprzez GAZ Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
28.05.2009.

Doniesienie do ABW i BBN o rabunku poprzez GAZ

            Piszemy o części tej sprawy oddzielnie, w artykule Kto osłania aferę gazową? Wymienione w tytule firmy: Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Biuro Bezpieczeństwa Narodowego powinny oczywiście te afery znać. Były alarmowane. Ważne jest jednak, by znało je także społeczeństwo - oraz by FIRMY wiedziały, że MY to wiemy... Sprawa jest jednak szersza:

            1) Międzynarodowo: Mamy doniesienia od ludzi ze służb energetycznych na Białorusi, że kaloryczność gazu z Rosji się znacznie pogorszyła. Konieczne jest stałe monitorowanie jakości gazu wchodzącego do Polski (Kondratki) przez niezależne od PGNiG grupy ekspertów. PGNiG wykazało w przeszłości tak wielką zależność od Rosji czy Gazpromu, że nie jest to żądanie wygórowane. Jakość gazu można mierzyć jako jego kaloryczność, lub jako procent metanu w gazie „naturalnym”. Ile gazu w gazie... , niestety jest to pytanie serio. Zmieszanie z gazem zaazotowanym jest technicznie trywialne. Sądowo – już nie. Dobrze by było, by FIRMY zapewniły odtajnienie tych parametrów dla ekspertów i publicystów. Nasz gaz, nasze pieniądze i nasze zdrowie czy życie.

            2) Krajowo: Co do ABW - powinna sprawdzić, KTO zmienił przepisy w Polsce na uniemożliwiające pomiary jakości gazu w poszczególnych regionach kraju przez niezależnych od PGNiG lub Gazpromu fachowców.. I kiedy. Resztą mogłaby się już zająć prokuratura.

            Apeluję powtórnie, by ludzie i firmy, które podejrzewają czy zmierzyły zawyżone zużycie gazu – pisały doniesienia o podejrzeniu przestępstwa do prokuratur - i posyłały mi kopie.

MD

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.