Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 115 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow o ZBOCZEŃCACH II część arrow Homoseksualiści nie chcą, by Cejrowski mówił po swojemu
Wednesday 21 April 2021 13:56:33.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Homoseksualiści nie chcą, by Cejrowski mówił po swojemu Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
30.05.2009.

Homoseksualiści nie chcą, by Cejrowski mówił po swojemu

http://fronda.pl/news/czytaj/homoseksualisci_nie_chca_by_cejrowski_mowil_po_swojemu

[pederaści, kobieta Jethon (obecna szefowa Trójki PR) itp robią reklamę Cejrowskiemu wyrzucając go z wszelkich me®diów .. Brrr, orwellowski świat w Polsce... MD]

Nie chcesz promować wizji świata lobby homoseksualnego? Musisz zniknąć z mediów, także prywatnych. Tak uważają działacze Kampanii Przeciw Homofobii. I naciskają na TVN Style o zdjęcie z anteny programu Wojciecha Cejrowskiego.

Podróżnik i publicysta Wojciech Cejrowski w programie „Po mojemu”, nadawanym przez stację TVN Style, prezentuje swoje konserwatywne poglądy. Nie podoba się to prezesowi Kampanii Przeciw Homofobii, Marcie Abramowicz. - Doceniam zaangażowanie TVN S.A. w zakresie wolności mediów, w tym mediów publicznych, którymi dzisiaj rządzi były neofaszysta, Piotr Farfał. Dlatego tolerowanie osób o takich poglądach w reprezentowanej przez Pana spółce tym bardziej budzi zdziwienie – pisze aktywistka w liście do dyrektora generalnego TVN S.A. Piotra Waltera.

Homoseksualistom nie podoba się, że Wojciech Cejrowski mówi prawdę o nich. - U zdrowego mężczyzny pederasta wzbudza obrzydzenie. Ale także obrzydzenie w oczach Boga – mówił podróżnik podczas spotkania na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. - Dla mnie pederasta to pederasta, zboczeniec to zboczeniec, a nie tam jakaś orientacja czy preferencja. Jak tak dalej pójdzie, to na złodzieja będzie trzeba mówić: nie że kradnie, lecz że robi zakupy inaczej – stwierdzał w jednym z wywiadów udzielonych prasie polonijnej. Te i inne cytaty stanowią „materiał dowodowy” świadczący o rzekomym „seksistowskim, ksenofobicznym, a także wyjątkowo homofobicznym” charakterze poglądów Cejrowskiego.

sks/Dz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.