Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 73 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow krótko arrow Dzień bez łapówki
Thursday 09 July 2020 12:38:55.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dzień bez łapówki Drukuj Email
Wpisał: Wojciech Gatz   
24.02.2014.

 

 

Dzień bez łapówkiZa: http://www.legitymizm.org/aktualnosci-dni-bezWojciech Gatz

Dzisiaj jest sądny dzień dla rzeszy nieuczciwych urzędasów, lekarzy, sędziów, polityków. 23 lutego obchodzimy bowiem Dzień bez łapówki, ustanowiony 10 lat temu przez polski ruch Normalne Państwo. Obchodzony pod kasandrycznym hasłem Nie biorę, nie daję. Może dlatego mamy również dzisiaj Ogólnopolski dzień walki z depresją.Logicznie rzecz biorąc, pozostałe 364 dni to dni z łapówkami, więc nie ma co zbytnio się martwić. Zawiłości logiczne zostawmy jednak na boku i sprawdźmy, jakież to jeszcze „dni bez…” nas czekają.Najweselszy jest maj. Trzeciego dnia tego miesiąca obchodzimy Dzień bez komputera, 28.05. Dzień bez stanika, a 30.05. Dzień bez prezerwatywy. Inne „dni bez…” nie są już niestety tak przyjemne: Dzień bez telefonu komórkowego (15.07.), Dzień bez samochodu (22.09.), Dzień bez przekleństw (17.12.), Dzień bez zakupów (29.11.). Za to rok kończy się pozytywnie — Dniem bez bielizny, przypadającym w Sylwestra.Moim bardzo skromnym zdaniem niektóre ważkie świąteczne dni można by połączyć. Na przykład dzisiejszy Dzień bez łapówki ze Światowym dniem drzemki w pracy (12.03). Natomiast połączenie Dnia bez stanika z Dniem bez bielizny i Dniem łapania za biust (5.07.) wydaje się wręcz oczywiste!


 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.