Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 14 I arrow - Wujek jest bardzo zboczony.- Pedofile w domach dziecka
Monday 25 May 2020 01:26:19.29.
migawki
 

Michael, Michael of the morning,
Fresh chord of Heaven adorning,
Keep me safe today,
And in time of temptation
Drive the devil away. Amen.

=======================================================

To go jeszcze nie zdymisjonowano ???

APEL DO KOŚCIOŁA I DO ŚWIATA, do wiernych Katolików i ludzi dobrej woli.

 

[PORADNIK przewrotny]. Co robić gdy kapłan zmusza do przyjęcia Komunii Św. na rękę?

 
W Y S Z U K I W A R K A
- Wujek jest bardzo zboczony.- Pedofile w domach dziecka Drukuj Email
Wpisał: Fakt   
26.02.2014.

- Wujek jest bardzo zboczony.- Pedofile w domach dziecka

25 lutego 2014 rodzinakatolicka

Skandal w Gdańsku! Opiekunowie w kliku rodzinnych domach dziecka są oskarżeni o molestowanie swoich podopiecznych. W mieście aż huczy od doniesień o pedofilii w rodzinnych domach dziecka!

- Opiekunowie mieli macać wychowanki po pupach, pić z dziewczętami alkohol i imprezować. Co gorsza - jeden z wychowawców miał obnażać się przed nastolatkami - donosi „Fakt”.

Jakby tego było mało, z informacji gazety wynika, że mężczyźni nadal pracują z dziećmi. Aferę pedofilską ujawniła osoba najprawdopodobniej blisko związana z placówkami podległymi pod Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.

- Na świeczniku znalazł się między innymi Rafał T. (37 l.). Był dyrektorem Domu Integracyjno - Rodzinnego w Gdańsku. W jego placówce miało dochodzić do wielu nieprawidłowości - informuje dziennik.

Podobno Rafała T. łączyły bardzo bliskie relacje z niektórymi nastoletnimi podopiecznymi.

- Miał częstować dziewczyny alkoholem, imprezować z nimi i obmacywać - czytamy.

O wykorzystywaniu przez dyrektora dziewcząt mają świadczyć fotografie, do których dotarli reporterzy „Faktu”, a które miały znajdować się w jego telefonie. Widać na nich skąpo ubrane nastolatki w wyzywających pozach. Jest na nich również Rafał T. odważnie przytulający się do swoich wychowanek.

Rafał T. nie został ukarany sądownie, ale w tajemniczych okolicznościach stracił pracę.

Z informacji gazety wynika jednak, że nadal opiekuje się nieletnimi, prowadzi fundację i jest dyrektorem dwóch domów opieki dla dzieci.

Niestety podobnych przypadków w Gdańsku jest więcej. Jak dowiedział się „Fakt”, prokuratura bada jeszcze co najmniej dwa donosy o pedofilii w rodzinnych domach dziecka.

O pedofilię oskarżony jest również Marian Z. (64 l.). Mężczyzna wraz z żoną prowadził rodzinny dom dziecka. U jednej z jego podopiecznych nauczyciele zauważyli niepokojące zmiany w zachowaniu. Zdaniem śledczych było one następstwem molestowania dziewczyny przez Mariana Z.

- Miał ją chwytać za pośladki, dotykać, komentować zmiany w wyglądzie podopiecznej związane z dorastaniem, a nawet obnażyć się przed dziewczyną - pisze „Fakt”.

Podejrzenia potwierdzają inne dzieci, znajdujące się pod opieką Mariana Z.

- Wujek jest bardzo zboczony - mówiły podczas procesu.

Mężczyzna twierdzi, że jest niewinny, a dzieci wszystko sobie wymyśliły. W styczniu b.r. sąd uchylił wobec niego areszt, w którym przebywał od maja ubiegłego roku uznając, że oskarżony nie będzie w stanie wpłynąć na wyrok końcowy.

Jeśli podejrzenia się potwierdzą, będzie to oznaczało, że dzieci, które już raz zostały okrutnie skrzywdzone przez los, znów cierpiały jako ofiary zwyrodniałych opiekunów. Przerażające!

Źródło: Fakt

Za: wSumie.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.