Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 63 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Ukraina, B, L. arrow Jak dramatyczny apel Julii z Majdanu został sfinansowany ?
Saturday 08 August 2020 16:09:11.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Jak dramatyczny apel Julii z Majdanu został sfinansowany ? Drukuj Email
Wpisał: Larry Diamond   
02.03.2014.

Dramatyczny apel Julii z Majdanu został sfinansowany przez Amerykanów?

 

[Jakich amerykanów?? Co za amerykanów??  Toć to wszystko bojownicy o Wolność!! MD]

[To oczywiście inna „julia”, ale tyż śliczna... I odważna... MD]

 

"Oto jak działa propaganda. Im prościej, tym lepiej"

 

Ponad 7 milionów użytkowników obejrzało już dramatyczny apel Julii z Majdanu. Film "I am a Ukrainian" jest błagalną prośbą o pomoc dla protestujących na Ukrainie. Analitycy z Centrum dla Badań nad Globalizacją "Global Research" stawiają jednak tezę, że materiał został zrealizowany za pieniądze Amerykanów.

 

Klip został wyprodukowany przez zespół "Od szeptu do krzyku" (A Whisper to a Roar  - red.). Zajmują się oni prezentowaniem filmów dotyczących walki o demokrację. W swoim dorobku mają materiały z Egiptu, Malezji, Ukrainy, Wenezueli i Zimbabwe. Reżyserem "I am a Ukrainian" jest Amerykanin Ben Moses. Miał on spotkać Julię, bohaterkę wideo, przez przypadek, jeszcze przed wybuchem niezadowolenia i protestami na Ukrainie.

 

YouTube/Whisper Roar

/INTERIA.PL

I Am a Ukrainian

 

Redaktor i komentator Paul Joseph Watson w artykule opublikowanym na globalresearch.org wskazuje, że to świat zachodni "maczał palce" w realizacji poruszającego materiału z Ukrainy. Watson pisze m.in., że jednym z producentów klipu jest Larry Diamond, który jest członkiem  Council on Foreign Relations, czyli wpływowego amerykańskiego think tanku powiązanego z  Departamentem Stanu USA.

Diamond ma także powiązania z NED (National Endowment for Democracy - red.). Organizacja ta podejrzewana jest o wywoływanie powstań i inspirowanie zamachów w celu zmian władzy w innych krajach. Według Paula Josepha Watsona to właśnie NED była odpowiedzialna za ukraińską "pomarańczową rewolucję", która dała władzę Wiktorowi Juszczence.

"Oto jak działa propaganda. Im prościej, tym lepiej" - podsumowuje Watson w artykule zamieszczonym na stronach globalresearch.org.


Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/opinie/news-dramatyczny-apel-julii-z-majdanu-zostal-sfinansowany-przez-a,nId,1111268?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.