Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Ks. Małkowski 14 arrow ks. Stanisław Małkowski - Przerwane kazanie. WIELKA WYPOWIEDŹ [Tajne Komplety]
Monday 17 December 2018 05:45:16.26.
migawki
=================
 Jest już później, niż myślisz
Mosbacher Żorżeta – persona non grata. W mediach - przykro rzec – reżimowych - CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o petycji do Białego Domu. By każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU [do 27 grudnia]. 11 grudnia jedynie 5600 podpisów !!

====================

 Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia

Książki zamówione dotąd i  do niedzieli - wyślemy priorytetem w poniedziałek rano. Z dedykacją autora. Powinny dojść przed Wigilią.

=======================

Nasz korespondent terenowy donosi: Ksiądz Predykant oznajmił wiernym, że teraz najgroźniejsze dla człowieka są gazy AZOT I CEODWA. I trzeba z nimi walczyć.

 
W Y S Z U K I W A R K A
ks. Stanisław Małkowski - Przerwane kazanie. WIELKA WYPOWIEDŹ [Tajne Komplety] Drukuj Email
Wpisał: TAJNE KOMPLETY   
09.04.2014.

ks. Stanisław Małkowski - Przerwane kazanie

 

 

Przerwane kazanie

24 minuty

 

Agresywna ustawka – czy ksiądz ma prawo piętnować ZŁO,  np. morderstwo  ZBRODNI SMOLEŃSKIEJ. Kto wchodzi na miejsce wyrzuconego Chrystusa ? Walka o Polskę trwa.

Budowa masońskiego globalizmu opartego na kłamstwie. Bojówki lewackie lub genderowe  w Chile i Meksyku. Przymiarki w Polsce. Rola Sorosa w Polsce i na Ukrainie. I wiele innych, Esencja naszych spraw.

 

 

Wielka wypowiedź Księdza

===========================

 Dzięki Ci Boże za Tego Księdza. Mirosław Dakowski

Zmieniony ( 09.04.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.