Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 85 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK - cztery lata kłamstwa... arrow SMOLEŃSK: myślozbrodnia JEST Śmiercią
Saturday 22 February 2020 23:12:50.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
SMOLEŃSK: myślozbrodnia JEST Śmiercią Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
11.04.2014.

SMOLEŃSK: myślozbrodnia JEST Śmiercią

 

 

Przed czwartą rocznicą ZBRODNI zwanej dla niepoznaki „Smoleńską” oddałem parę salw - całą burtą. Warto przypomnieć tak bywalcom, jak nowym Czytelnikom, których jest większość, a przeszli do mnie z GaPola i GieWu, czy z oglądania telewizora:  Wewnątrz Strony zgromadziłem 1045 artykułów [stan na 10 kwietnia ich przybywa MD] w 20-tu szufladkach o ZBRODNI.

Wspólnie tworzą ALTERNATYWĘ KŁAMSTWA: Albo "wypadek pijanych niedołęgów",albo - "N-wybuchów" -oba bez szans na potwierdzenie dowodowe. 

 

Tsunami KŁAMSTWA nas nie zaleje. Radzę kopiować i rozsyłać, szczególnie wątpiącym; dostępność stron to rzecz ulotna

===================

7 kwietnia wieczór. Prok. Ireneusz Szeląg popularyzuje fałszywą alternatywę: „błąd pilota lub wybuch”. Jest to cyniczna bezczelność i demonstracja poczucia bezkarności. Jak długo jeszcze? Prokuratura nie odpowiada na poważne zarzuty i nie bada najistotniejszych wątków. Są tu: SMOLEŃSK - cztery lata kłamstwa...  

=======================

Widzę i słyszę 10 .IV, że zalew KŁAMSTW w Rzepie, TV, radio o "katastrofie" jest ogromny. Nie słuchać! Bo to jakoś jednak przesiąka do człowieka!

==========================

Ze złotych myśli Winstona Smitha: ‘Thoughtcrime does not entail death; thoughtcrime IS death’ (Myślozbrodnia nie pociąga za sobą śmierci: myślozbrodnia JEST Śmiercią)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.