Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 99 gości
S T A R T arrow Kościół arrow przeciw zboczeńcom arrow NOWA EWANGELIZACJA: POKAZ MODY w kościele św. Floriana w Naroku
Thursday 03 December 2020 23:49:11.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
NOWA EWANGELIZACJA: POKAZ MODY w kościele św. Floriana w Naroku Drukuj Email
Wpisał: ks. proboszcz Witold Walusiak   
15.04.2014.

NOWA EWANGELIZACJA: POKAZ MODY w kościele św. Floriana w Naroku (diecezja opolska) – to nie jest żart !!!

 

by emjot  forumdlazycia

 

Teatr   „Magia Słów”  przedstawia spektakl pt. “Czerwony” -  reżyseria: ks. proboszcz Witold Walusiak

“W trakcie spektaklu widzowie mieli okazję podziwiać inspirujący pokaz mody, kreacji które powstały dzięki inwencji twórczej kreatywnej Artystki Roksany Odziomek.  „Roxita” odziedziczyła swoje zdolności m.in. po swojej mamie Marzenie Odziomek, która to po raz kolejny uszyła piękne stroje dla aktorów naszego parafialnego teatru.”

Proszę zauważyć, że na czas spektaklu z prezbiterium pozbyto się zagracającego go na co dzień mebelka. Ciekawe,  czy ksiądz proboszcz równie ochoczo zgodziłby się na jego usunięcie, gdyby np. z wizytą wpadł jakiś kapłan i  zechciał odprawić  Mszę świętą przy ołtarzu wielkim? 

Ciekaw też jestem,  czy dla przyzwoitości na czas odstawiania hucpy opróżniono tabernakulum?  Świecąca się wieczna lampka sugeruje, że nie.

[w oryginale  - BARDZO oryginalne zdjęcia. Osobom o delikatnej psychice lub łatwiej się gorszącym – odradzam oglądanie. MD]

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.