Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 55 gości
S T A R T arrow Kościół arrow przeciw zboczeńcom arrow NOWA EWANGELIZACJA: POKAZ MODY w kościele św. Floriana w Naroku
Friday 14 August 2020 12:51:49.30.
W Y S Z U K I W A R K A
NOWA EWANGELIZACJA: POKAZ MODY w kościele św. Floriana w Naroku Drukuj Email
Wpisał: ks. proboszcz Witold Walusiak   
15.04.2014.

NOWA EWANGELIZACJA: POKAZ MODY w kościele św. Floriana w Naroku (diecezja opolska) – to nie jest żart !!!

 

by emjot  forumdlazycia

 

Teatr   „Magia Słów”  przedstawia spektakl pt. “Czerwony” -  reżyseria: ks. proboszcz Witold Walusiak

“W trakcie spektaklu widzowie mieli okazję podziwiać inspirujący pokaz mody, kreacji które powstały dzięki inwencji twórczej kreatywnej Artystki Roksany Odziomek.  „Roxita” odziedziczyła swoje zdolności m.in. po swojej mamie Marzenie Odziomek, która to po raz kolejny uszyła piękne stroje dla aktorów naszego parafialnego teatru.”

Proszę zauważyć, że na czas spektaklu z prezbiterium pozbyto się zagracającego go na co dzień mebelka. Ciekawe,  czy ksiądz proboszcz równie ochoczo zgodziłby się na jego usunięcie, gdyby np. z wizytą wpadł jakiś kapłan i  zechciał odprawić  Mszę świętą przy ołtarzu wielkim? 

Ciekaw też jestem,  czy dla przyzwoitości na czas odstawiania hucpy opróżniono tabernakulum?  Świecąca się wieczna lampka sugeruje, że nie.

[w oryginale  - BARDZO oryginalne zdjęcia. Osobom o delikatnej psychice lub łatwiej się gorszącym – odradzam oglądanie. MD]

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.