Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Ukraina, B, L. od kwietnia 14 arrow Czy władze Ukrainy są faszystowskie i anty-semickie
Friday 23 April 2021 04:32:38.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy władze Ukrainy są faszystowskie i anty-semickie Drukuj Email
Wpisał: Maciej Giertych   
18.04.2014.

Czy władze Ukrainy są faszystowskie i anty-semickie

 

Maciej Giertych Z : http://opoka.giertych.pl/owk_84.htm

[----]

Putin twierdzi, że władze te są faszystowskie i anty-semickie. Rzeczywiście mają poparcie banderowskiej Swobody i Prawego Sektora *) ale antysemickie nie są. Premier Arsenij Jaceniuk jest szefem Fundacji Otwarta Ukraina (informacja o tej fundacji zniknęła z internetu, gdy został premierem, ale dane się zachowały). Jak podaje The Free Press (21.III.14) partnerami fundacji są m.in. Niemiecki Plan Marshalla, kierowany przez Guido Goldmana, syna Nahuma Goldmana, współzałożyciela Światowego Kongresu Żydów; Chatam House;  Ośrodek Informacji i Dokumentacji NATO; Departament Stanu USA; amerykański National Endowment for Democracy; fundusze hedgingowe Horizon Capital i Swedbank itd.

*) [choć zamordowały Muzyczkę, ps. Saszko Biłyj, na którym były wyroki śmierci Specnazu Putina za wojnę w Czeczenii. Czyżby nowe władze wykonały ten wyrok?? MD]

Ma to wszystko wyraźny związek z Otwartym Społeczeństwem Georga Sorosa, którego pupilem jest bankier Arsenij Jaceniuk. Jaceniuk uchodzi za scientologa. Jego siostra Alina Petrovna Steele mieszka w Santa Barbara w Kalifornii i jest tam aktywistką kościoła scientologów. Żona i dzieci Jaceniuka też mieszkają w Santa Barbara ( http://www.dallasblog.com/201402181010101/dallas-blog/soros-hires-scientologist-to-conquer-ukraine.html ).

            Wicepremier Wołodymyr Hrojsman jest ponoć weteranem armii izraelskiej (http://www.israelnewscloud.com/tag/volodymyr-groysman /). Potwierdza, że jest on Żydem (http://www.timesofisrael.com/the-jews-of-russia-and-ukraine-at-war /).

Do rządu wprowadził go oligarcha "król czekolady" Petro Poroszenko, (http://wyborcza.pl/1,76842,15532978,Batkiwszczyna_bierze_rzad__Majdan_akceptuje__Dlaczego.html )  były minister spraw zagranicznych (2009-20010), najważniejszy kandydat na prezydenta, na którego rzecz zrezygnował z kandydowania Witalij Kliczko.

         Nowy gubernator Dniepropietrowska, Ihor Kolomoysky to oligarcha żydowskiego pochodzenia ( http://en.wikipedia.org/wiki/Ihor_Kolomoyskyi ).

         Zarzut o antysemityzmie obecnej ekipy jest więc chybiony.

 

=============================

Por. też:

 ‑Z bożą pomocą, kiedy będę mógł ujawnić swoją twarz, to nikt nie powie, że żydzi stali na boku

Oraz:: Kim jest nowy premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk? Bezczelny. (Artykuł gdzieś skasowany)  

Zmieniony ( 18.04.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.