Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 77 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK - cztery lata kłamstwa... arrow Putin może każdego dnia wypuścić prawdę o Smoleńsku
Monday 17 February 2020 14:06:20.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Putin może każdego dnia wypuścić prawdę o Smoleńsku Drukuj Email
Wpisał: Witold Gadowski   
22.04.2014.

Putin może każdego dnia wypuścić prawdę o Smoleńsku

 


Patrzę na nerwowość Donalda Tuska i Bronisława Komorowskiego, wydają mi się oni zachowywać jak rybki wsadzone na grilla.

 

 

[no, ściślej - wygodniejszą dla siebie część prawdy. Ale i to będzie cenne. Dawaj, Wołodia! my za eto tiebja ljubim! MD]

 

 

 

Witold Gadowski wsieci

 

[opuszczam część panegiryczną, bo prostacka, ale poniższe sensowne: md]

 

[----]

Co to mówi o sprawie smoleńskiej? Na ile ona jest niebezpieczna?

- Im bliżej prawdy, tym będzie rosło przerażenie ludzi ukrywających tę prawdę. I oni będą się posuwać do coraz radykalniejszych kroków. Aż do fizycznej eliminacji włącznie. Wszyscy to chyba czujemy... Prawda smoleńska jest niebezpieczna, nawet nie dla Władimira Putina. Dla Putina Smoleńsk nie stanowi już zagrożenia.


Dlaczego?

- Nic nie podważy wiarygodności Putina w ostatnich dniach. Mamy ciekawą sytuację, w której Władimir Putin może każdego dnia wypuścić prawdę o Smoleńsku. Jemu to już nie zaszkodzi, a nawet może podnieść jego prestiż w oczach pewnych kół siłowych w rosyjskim społeczeństwie.

 
Komu zatem może zagrozić prawda o Smoleńsku? Kto się może obawiać?

- Polskiemu establishmentowi. Tylko i wyłącznie jemu. I to on będzie inspirował wszelkie możliwe działania, by tą prawdę zagmatwać, rozmydlić i nie ujawnić. Dziś tylko polskiemu establishmentowi zależy na ukrywaniu prawdy o Smoleńsku. Putin ma to w nosie. To może być ciekawe. Bowiem w świetle najnowszych, niewiarygodnie brzmiących pohukiwań Donalda Tuska na Rosję – premier jakby naraz stał się rasowym rusofobem – pytaniem oczywistym staje się, kiedy Władimir Putin pokaże mu nowe, ciekawe materiały ze Smoleńska.

 

Ja na to czekam, bo to jest ciekawa zabawa. Patrzę na nerwowość Donalda Tuska i Bronisława Komorowskiego, wydają mi się oni zachowywać jak rybki wsadzone na grilla.


Rozmawiał Stanisław Żaryn

Zmieniony ( 22.04.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.