Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 45 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 14 I arrow Pretensja o to, że za mało było bohaterów, że wszyscy Polacy winni... Wyszperane.
Friday 18 October 2019 22:57:27.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Pretensja o to, że za mało było bohaterów, że wszyscy Polacy winni... Wyszperane. Drukuj Email
Wpisał: Jacek BEZEG   
28.04.2014.

Pretensja o to, że za mało było bohaterów, że wszyscy Polacy winni...

 

 

Jacek BEZEG Wyszperane. 28 kwietnia

 


Chrystus został zamordowany na krzyżu za to, że nauczał miłości, dobra i prawdy. Cała nasza narodowa, jak również europejska historia i tradycja oparta jest na Jego naukach. Wie o tym każdy uczciwy człowiek, niekoniecznie wierzący.
Ataki na symbol Chrystusa zdolni są więc podejmować tylko pozbawieni wszelkich zasad moralnych i etycznych:

BARBARZYŃCY
http://www.ojczyzna.pl


abp Henryk Hoser:    Czasami myślę, że ci wojujący niewierzący powinni płacić podatek na Kościół katolicki, bo oni tak naprawdę żyją nieustanną negacją tego, czym jest Kościół i kim jest Pan Bóg. Jesteśmy dla nich bardzo ważnym punktem odniesienia. Wielkość papieża nie może być zmniejszona przez tak marginalne inicjatywy, jak działania partii Palikota. Wielkość Jana Pawła II broni się sama.
http://wirtualnapolonia.com/2014/04/26/abp-hoser-o-naglym-nawroceniu-plremiera/


Amerykańska Polonia, poruszona zakłamywaniem przez prokuraturę faktów związanych z błędną identyfikacją Ciała śp. Anny Walentynowicz oraz cierpieniem Rodzin Smoleńskich, poniżanych i szykanowanych przez przedstawicieli  władzy państwa polskiego, postanowiła interweniować w Sejmie RP w Komisji Łączności z Polakami za Granicą.
http://solidarni2010.pl/27722-nasz-news-polonia-z-usa-sle-listy-do-sejmu---gdzie-jest-sp-anna-walentynowicz.html


Wspólnota rozbójnicza dała głos  --  Środowisko gazety wyborczej to świadoma piąta kolumna
http://wirtualnapolonia.com/2014/04/26/spotkania-ze-stanislawem-michalkiewiczem/


W wyniku napiętej sytuacji na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej wzrosły ceny metali szlachetnych: złota i srebra. Metale szlachetne stały się dla inwestorów schronieniem przed inflacją i zawirowaniami politycznymi. Złoto drożeje systematycznie od 11 lat. W tym roku cena złota wzrosła już o 20 proc. Za uncję trzeba zapłacić ponad 1700 dolarów.
[  ...  ]
"Media informują, ze Ministerstwo Środowiska oddało obcemu kapitałowi złoża miedzi warte miliard dolarów. W rzeczywistości korporacji kanadyjskiej chodzi o złoto, którego jest nawet 100 ton na Dolnym Śląsku.
Leszno Copper będąca częścią kanadyjskiego funduszu Lumina Capital Limited Partnership jest reprezentowana przez byłego prezesa KGHM- koncesji na złoża miedzi ma multum na całym świecie, jednak tutaj chodzi o złoto, którego Polska ma najwięcej w całej Europie.

http://adnovum.neon24.pl/post/108471,o-co-chodzi


Była punktualnie 6.00. Stanąłem pod drzwiami i usłyszałem: – Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, proszę otwierać. Początkowo było ich ośmiu. Poinformowali mnie, że jestem zatrzymany pod zarzutem ujawnienia Aneksu do Raportu Komisji Weryfikacyjnej WSI. Poprosili, bym nie utrudniał czynności. Nie utrudniałem. Poprosili, bym nie oddalał się od wskazanego funkcjonariusza. Nie oddalałem się.
http://www.sumlinski.pl/dziennik/


W TV tego nie pokażą - wstańcie z kolan Polacy!
http://www.wsercupolska.org/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=6500:pl&catid=5:panstwo&Itemid=14


Były Prezydent Czech przyjmuje realistyczne stanowisko w sprawie sporu na Ukrainie.
http://www.wsercupolska.org/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=6499:klaus&catid=8:komentarz-polityczny&Itemid=15


Burza po okładce „Wprost”: Czy Niemcy finansowali partię Tuska? Piskorski: Dla mnie jest oczywiste
http://wpolityce.pl/polityka/193099-burza-po-okladce-wprost-czy-niemcy-finansowali-partie-tuska-piskorski-dla-mnie-jest-oczywiste


Niewiele osób wie na przykład, że krewnym żałosnego profesorka Jana Hartmana, przybocznego Palikota, był wielki polski patriota i jednocześnie rabin, Izaak Kramsztyk, urodzony w 1814 roku w Warszawie. Było on osobą budzącą wśród Polaków wielki szacunek po tym jak na znak solidarności z polskim duchowieństwem, kazał zamknąć wszystkie synagogi w Warszawie. Stało się to w 1861 roku, kiedy kozacy brutalnie rozbijający niepodległościowe marsze Polaków zbezcześcili kościoły, które w proteście pozamykano.
Mało tego, rabin Kramsztyk udał się na powązkowski cmentarz by tam wziąć udział w pogrzebie pięciu zabitych Polaków, uczestników patriotycznego marszu. Ceremonia pogrzebowa przekształciła się w wielką demonstracje jedności i solidarności Polaków bez względu na ich status społeczny czy wyznanie.
Po tym bardzo głośnym wówczas pogrzebie rabin Kramsztyk trafił na kilka miesięcy do Cytadeli Warszawskiej, po czym został wydalony z Królestwa Polskiego. Po wybuchu powstania styczniowego ponownie zademonstrował jedność z polskim narodem walczącym o niepodległy byt, za co zesłano go na Syberię.

http://wirtualnapolonia.com/2014/04/26/miroslaw-kokoszkiewicz-czasem-daleko-pada-jablko-od-jabloni/


Pozytywny stosunek Polaków do Żydów był w znacznym stopniu utrudniony słabą skłonnością Żydów do asymilacji, ich demonstracyjną obcością i wewnętrznie kultywowaną wrogością do nie-żydów, która była dyktowana nakazami Talmudu. Nielojalność wobec państwa i narodu polskiego zawsze przeważała w postawach Żydów. Sporadycznie witano nawet wkraczających na tereny polskie Niemców, a entuzjazm większości Żydów i współpraca z najeźdźcą sowieckim w pełni wyczerpała znamiona masowej zdrady Polski.
W obliczu własnej tragedii i stanu zagrożenia – udzielano Żydom pomocy w każdej części kraju. Pretensja o to, że za mało było bohaterów, że wszyscy Polacy winni byli ryzykować swoje życie dla ratowania Żydów, jest przyznaniem się do prawdziwie rasistowskiego przekonania, iż życie Żyda jest wartością bardziej cenną, niż życie Polaka.
Chyba najbardziej tragiczną w swej symbolice refleksję, wyrażoną po wielu latach od tamtych wydarzeń, przedstawiono w jednym z filmów dokumentalnych o prostym człowieku, który za uratowanie Żydów został odznaczony medalem „Sprawiedliwy wśród narodów świata”. Autor reportażu na koniec zapytał:
„Czy dzisiaj, wiedząc to wszystko…, czy zrobiłby pan to samo jeszcze raz?”.
Odpowiedź była krótka, zdecydowana i najwyraźniej już wcześniej przemyślana:
„N I G D Y”.

http://www.wsercupolska.org/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=6496:2014-04-13-22-08-45&catid=6:warto-przeczytac&Itemid=18Opolskie Środowisko Tradycji Łacińskiej - kilka kłamstw o Bractwie Kapłańskim św. Piusa X
http://www.gloria.tv/?media=588792Bractwo Kapłańskie Świętego Piusa X
http://www.piusx.org.pl/-- "Może by więc zacząć od uporządkowania mechanizmu pozwalającego obywatelom wpływać na decyzje ich dotyczące, przy pomocy referendum? Należy domagać się zmiany ustawy o referendum tak, by po zebraniu pod wnioskiem określonej liczby podpisów było one obligatoryjne, a wynik referendum bez względu na frekwencję wiążący dla władzy." -- M.Todd

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.